2K 144Hz monitör önerisi

gguven007

Hectopat
Ağaim ablalarım GTX 1070 ekran kartım var şu anda kullandığım monitör 144Hz 1ms ASUS VG248qe 1920x1080p bende 2K bir monitör arıyorum. Öncelikli sorum GTX 1070 yeterli olur mu? Yeterli olmasa bile almak ilerisi için fayda sağlar mı? Şu an kullandığım monitörüde 2.ekran yapacağım.

Bütçe?
Ayrıca ekran kartın yeterli ve 2K monitör Alman her zaman daha iyi ve ileriye dönük olur.

Güncel oyunlarda 2K GTX 1070 yeterli olmaz, ekran kartınızı satın monitör parasını üzerine ekleyip RTX 3060Ti alın. İleride de monitör alırsınız. Ben yeni kart istemiyorum diyorsanız 144Hz 1080p yeterli olacaktır, Samsung CRG50.

Hocam yeni oyunlarda yeteri kadar FPS alamazsınız ancak bence almanız çok iyi olur. Benim ekran kartım 980 Ti ve sizin karttan bir tık daha güçlü 1070 Ti ayarında ve çoğu oyun için yetiyor. Güncel oyunlarda Medium'a almak gerekiyor ama ileriye dönük olarak alın bence. 3000 serisine geçiş yaparsınız. Ayrıca çift monitör çok fazla işe yarayan bir olay yani öyle bir artınızda var.

Bütçem 3500 max

bunları öneriyorum hocam bu ikisi dışında bir seçim yapmanızı tavsiye etmem.

bu da ikisinin detaylı karşılaştırması. İkisi arasında benim tercihim %0'lık mükemmel overshoot performansıyla ve harika gecikme değerleriyle M27Q olurdu.

bunları öneriyorum hocam bu ikisi dışında bir seçim yapmanızı tavsiye etmem.

bu da ikisinin detaylı karşılaştırması. İkisi arasında benim tercihim %0'lık mükemmel overshoot performansıyla ve harika gecikme değerleriyle M27Q olurdu.
Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı