2K 165 HZ monitör mü 1080P 280 Hz mi?

MSI 27" OPTIX MAG274QRF-QD 165Hz 1ms 2xHDMI DP G-sync Gaming Monitör | ITOPYA bu monitörü öneririm stokta yok ama beklemeye değer. Quantum Dot ve Fast IPS Oyuncu Monitörü: Optix MAG274QRF-QD - Technopat onun haricinde ülkemizde satılanlardan LG 27GL850-B 27" UltraGear 144Hz IPS QHD 2K Monitör Fiyatları ve Özellikleri OC ile 160 Hz yapabiliyorsun diye biliyorum. Yani bu kadar güzel renk kalitesine öne verdim sanırım ülkemizde satılan en iyileri bunlar o konuda.Ha ben IPS düz ekran önerdim senin için siyahlar ve kontrast daha önemliyse VA panel Gigabyte 27QC veya MSI MAG 272CQR, 27inch'den büyük olursada Gigabyte 32QC yada MSI MAG 322QCR öneririm.

Son düzenleme:
Hocam Hatay'da oturuyorum maalesef DELL ve TUF yok maalesef belki bu AOC'da yoktur.
TUF veya AOC alacağım son durumda IPS'den geçtim. VG27AQ, VG27BQ mu AOC mu ?
Valla bak git gör al ben öneriyorum sonra yanlış yönlendirmiş olmayayım asus monitör aldım 2. Gün solukluk ve sızmalardan iade ettim aoc aldım onnumara öyle diyeyim
Vatan'a gidip varsa deneyimledikten sonra Asus TUF veya bunda karar kılacağım.
Gitmeden önce ara yada sitelerinden stok sorgula

MSI 27" OPTIX MAG274QRF-QD 165Hz 1ms 2xHDMI DP G-sync Gaming Monitör | ITOPYA bu monitörü öneririm stokta yok ama beklemeye değer. Quantum Dot ve Fast IPS Oyuncu Monitörü: Optix MAG274QRF-QD - Technopat onun haricinde ülkemizde satılanlardan LG 27GL850-B 27" UltraGear 144Hz IPS QHD 2K Monitör Fiyatları ve Özellikleri OC ile 160 Hz yapabiliyorsun diye biliyorum. Yani bu kadar güzel renk kalitesine öne verdim sanırım ülkemizde satılan en iyileri bunlar o konuda.
Hocam alabilirim LG ama çoğu kişi şikayetçiymiş gördüğüm kadarıyla Nano Ips panelden.

MSI 27" OPTIX MAG274QRF-QD 165Hz 1ms 2xHDMI DP G-sync Gaming Monitör | ITOPYA bu monitörü öneririm stokta yok ama beklemeye değer. Quantum Dot ve Fast IPS Oyuncu Monitörü: Optix MAG274QRF-QD - Technopat onun haricinde ülkemizde satılanlardan LG 27GL850-B 27" UltraGear 144Hz IPS QHD 2K Monitör Fiyatları ve Özellikleri OC ile 160 Hz yapabiliyorsun diye biliyorum. Yani bu kadar güzel renk kalitesine öne verdim sanırım ülkemizde satılan en iyileri bunlar o konuda.

Arkadasın önerdiği lg de çok iyi onada bak

Yeni konular

Geri
Yukarı