2K 1MS 144HZ Monitör Tavsiyesi

Picky

Kilopat
Yer
Denizli
Arkadaşlar merhabalar,

4-5 gün önce benzer bir konu açmıştım ve ekran kartım GTX 1070. Düşük bir bütçe ile monitör tavsiyesi istemiştim fakat bazı arkadaşlar haklı olarak o fiyata alırsan ekran kartına yazık olur demişlerdi. Bekledim ve şuan bütçemi 2300 TL kadar zorlayabiliyorum.

Tavsiyenizi bekliyorum. Kasamı alalı çok oldu ama kullanamadım. Kesin bu monitörü al kullan diyeceğiniz linklerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zaten yaklasik iki haftadir bakiyorum monitor. Bu bahsettiginiz Dell modelinide gordum cok. Sosyal' deki monitor konularini da hep takip ettim. Aklimda Dell, Asus rog swift ve o segmentteki monitorler vardi tek sorun butce idi. Sizinde onerdiginiz uzere Dell in o modelinin iyi oldugunu dusunuyorum. Cok baktikca kafamda cok karisiyo. Bakalim 2-3 gun icerisinde alicam insallah :) tekrardan sagolun.

A
Ben zaten yaklasik iki haftadir bakiyorum monitor. Bu bahsettiginiz Dell modelinide gordum cok. Sosyal' deki monitor konularini da hep takip ettim. Aklimda Dell, Asus rog swift ve o segmentteki monitorler vardi tek sorun butce idi. Sizinde onerdiginiz uzere Dell in o modelinin iyi oldugunu dusunuyorum. Cok baktikca kafamda cok karisiyo. Bakalim 2-3 gun icerisinde alicam insallah :) tekrardan sagolun.
Aldınızmı? Nasıl bir ürün? Bende benzer özellikte ve bütçede monitör arıyordum. Hatta kavisli bile almayı düşündüm ancak kavisliler henüz o seviyeye gelmemişler. Alacağım monitörü gtx 1070 ile kullanacağım.

Dosya Ekleri

• 18281096_10210725624351398_1869229163_n.jpg
    18281096_10210725624351398_1869229163_n.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı