2K 27-24 inch 144Hz+ monitör önerisi

@ManuGinobili 1 ay bile olmadı daha. Ben bu linkten almıştım. Satıcısı "EbrarBilgisayar" olarak görünüyordu. Aslında satılan ürün Rev 1.0 gibi 170 Hz olarak girilmiş. Gelecek ürüne garanti vermek mümkün değil gibi. Bana gelen Nisan 2023 üretimli çıktı mesela. Pek sanmıyorum ama eski stoktan kalan versiyon 1 ürün gelmez de demek zor. Revizyona uğramış modelde yenileme hızı 165 Hz ve ufak tefek fiziksel göstergeler de var. VESA bağlantı yeri ve kutusu ilk nesilden farklı. Ben de bugün bu konu aracılığıyla bunu fark ettim. Araştırmalarım sonucunda RGB panelli versiyon 2 bir monitör gönderildiğini fark etmiş oldum. Daha da sevindirdi aslında beni. Çünkü gerçekten bu monitörde yazılar kötü olur falan denildiği halde, muhteşem bir yazı görmeye şaşırmıştım.

@Taptic Valla hem kendi sitelerinden sordum hem hepsiburada üstünden sordum şu an rev 1.0 stoklarda var dediler. Monitoru KVM olduğu için gerçekten istiyorum hem iş hem oyun için kullanacağım, KVM hem iş laptopumu hem de masaüstümü bağlamamı baya kolaylaştırıyor tek ekrana. Ama BGR panel olduğundan dolayı rev 1.0 ve internette herkes text bulanıklığından şikayet ettiği için almıyorum. Dediğin gibi gelicek ürün belki rev 2.0 çıkabilir, kendi ellerindeki üründen haberleri bile olmayabilir ama o riske de girmek istemiyorum açıkçası.

Geri
Yukarı