2K 27 inç 144-165 Hz monitör önerisi

Hocam ben de yeni satın aldım 2K monitörümü ve çok araştırdım. Gerçekten çok fazla kötü yorum var. İade süreci zor bir iş değil biliyorum fakat moral bozar. Kafa yormanız gerekir. Kötü olduğu bilinen bir ürün için niye uğraşmak gerekiyor ki?

Hocam ben de yeni satın aldım 2K monitörümü ve çok araştırdım. Gerçekten çok fazla kötü yorum var. İade süreci zor bir iş değil biliyorum fakat moral bozar. Kafa yormanız gerekir. Kötü olduğu bilinen bir ürün için niye uğraşmak gerekiyor ki?

Nasıl niye uğraşmak gerekiyor 4000 TL az paramı Dell.

Nasıl niye uğraşmak gerekiyor 4000 TL az paramı Dell.
Tamam. Alıcının kendi kararı. Ben olsam böyle bir risk almazdım. Alacaksa da Amazondan alsın diğer yerlerde ürünün kendisi böyle diye geri çevirebilir. Amazon bu konuda çok iyi. Ama cidden böyle bir hata yapılmamalı. @ikseroo siz ne düşünüyorsunuz hocam?

Tamam. Alıcının kendi kararı. Ben olsam böyle bir risk almazdım. Alacaksa da Amazondan alsın diğer yerlerde ürünün kendisi böyle diye geri çevirebilir. Amazon bu konuda çok iyi. Ama cidden böyle bir hata yapılmamalı. @ikseroo siz ne düşünüyorsunuz hocam?
İade ile uğraşmak isterse, Yine değmez. Bütçe çıkmıyorsa yapacak pek bir şey yok. Bekleyip iyi bir şey alması daha iyi olur alıcı için.

Kaç kere iade edeceksin peki? İyi çıkana kadar mı? 3? 5?

Hocam parayı kimse çöpte bulmuyor ha 4000 TL verecek parası vardır sıkıntı yok ama zaten fiyatı taban olarak istemiş.

Hocam parayı kimse çöpte bulmuyor ha 4000 TL verecek parası vardır sıkıntı yok ama zaten fiyatı taban olarak istemiş.

Kaliteyi geçtim sorunlu olduğu tescillenmiş bir alet tavsiye vermek yanlış. Bu şarj aleti değil 3 kere iradeye gönderin alıp alıp. Alet ucuz evet ama niye ucuz, işte bu yüzden.

Ucuz diye parasıyla rezil olsun.
Ben tavsiye etmiyorum.

Hocam marka güzel fakat VA panel. 1K daha koyar Dell veya Asus alır. Panel kalitesi bana göre monitörde en büyük etkenlerden biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı