2K 27 inç 144-165 Hz monitör önerisi

Bu ne arkadaş asusun monitörü 6 bine satılıyordu ne ara 8 bin küsür oldu. Bu nasıl bir piyasa arkadaş herkes kafasına göre takılıyor vala.
Yeni yılda bir gazladılar, hala gidiyorlar. Önceki Kasımda alacaktın ne alacaksan.. Allahtan bastım 3090'ı, RAM'leri filan.. Beklersen gider..

Samsung odleysey G5 kullanıyorum. Yorumdaki kişilerin dediği gibi kronik sorunları var ancak ölü piksel vb değil ölü piksel her monitörde çıkabilir. Bu monitörün kronik sorunu ghosting. Benim monitörümde ghosting var ben mouse imlecimi kırmızı kullanıyorum ve bu imleç siyahın tonu olan bir yerde arkasında gölge bırakarak ilerliyor ancak bu bir sorun değil oyun içinde ghosting olduğunu anlayamazsınız, malzeme kalitesi olarak muazzam bir monitör aynı şekilde monitörün içindeki işletim sistemide mükemmel sadece monitörün paneli çok hassas denebilir ben geçende PC'ye direksiyon seti bağlarken USB monitöre çarptı küçük bir çizik bıraktı. Peki bu monitör alınabilir mi? Evet alınabilir rakiplerine göre çok çok ucuz ayrıca Amazon'dan alırsanız ve monitörü beğenmezseniz gözünüz kapalı iade değişim yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı