2K IPS 144Hz Curved monitör önerisi

Hocam şahsen sen kullanacaksın içine sineni alman mantıklı tabii ki. Zorla illa bunu al diyemeyiz fakat monitör güzel sırf Curved olmadığı için kenara atmamalısın bence.

Hocam kendimi iyi tanıyorum Curved harici alsam pişman olucağımı biliyorum 2K IPS Curved bulamadım bir türlü maalesef Odyssey G7 alacağım zamanı gelince VA panel ama sıkıntı olmaz.

Hocam kendimi iyi tanıyorum Curved harici alsam pişman olucağımı biliyorum 2K IPS Curved bulamadım bir türlü maalesef Odyssey G7 alacağım zamanı gelince VA panel ama sıkıntı olmaz.
TN panel kadar renkleri cansız değildir. IPS ve TN arasında kalır VA panel. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Hoşunuza giden en mantıklısı dediğim gibi. Şimdiden hayırlı olsun. :)

TN panel kadar renkleri cansız değildir. IPS ve TN arasında kalır VA panel. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Hoşunuza giden en mantıklısı dediğim gibi. Şimdiden hayırlı olsun. :)

Kafama takıldı mesela LoL CS:GO R6 Cyberpunk Black Desert Doom Eternal oynamayı düşünüyorum G-Sync açmaya gerek var mı?

Kronik değil ürün sıkıtnılı diye düsünüyorum ama siz de alıp problem yaşarsanız sorumlu gibi olmak istemem, ısınamadıysanız almayın.

Yine de kronik olduğunu sanmıyorum.

Bu ürün bende var problemsiz kullanıyorum memnunum o sorun alırken 3 monitörde denedim hiçbirisinde rastgelmedim ürün bazlı bir problem bence kronik değil. Bu ürün düz ekran IPS panel kavislilerde ışık sızması çok oluyor bir de IPS Curved alırsan ekstra IPS glow olacaktır siyahlari beyaz görüp canın sıkılır. Tavsiyem ViewSonic alman kavisliden her zaman uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı