2K monitör için 7 bin TL ekran kartı önerisi

Malum kasım ayındayız indirimler oluyor 1660 Super veya RTX serisi kartlar bakıyorum çok yükskek grafik isteyen oyunlar oynamıyorum. İşlemcimin ekran kartı şu an oynadıgım kart oyununu 2K da 150 FPS veriyor zaten ama CS, ETS 2 ve LoL gibi oyunlarda FPS 60'ı görmüyor.
Hikayeli oyun pek oynamıyorum ama ilerleyen zamanlarda oynama ihtimalim var.

Hocam 6700 bakın alabileceğiniz en iyi alet olur. 3060 Ti 2K da RTX açmak için yetersiz zaten.

Hocam 6700 bakın alabileceğiniz en iyi alet olur. 3060 Ti 2K da RTX açmak için yetersiz zaten.

Arkadaş yeni 2. el 3070 aldı muhtemelen mining çıkmasıdır ama 3070 olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kart bakımı yapıldımı sorunsuzca kullanılır bence. Boşuna fazla para verip daha güçsüz kartlara yönelmeyin. Mesela bende 3080 Gigabyte rev2.0 var. İlk aldığımda şubattı ekran kartı 67 derecelerde çalışıyordu. Şimdi 72 73 derecelerde çalışıyor. Kart yazın 3 ay hiç çalışmadı tatildeydim. Test videolarındaki kartlarda böyle sanırım bu içlerindeki adi macunlar hemen kuruyor. Keza 2080 Super Gaming X Trio kartımda mevcuttu aynı sıcaklıklar ve deneyimi o kartta da yaşadım. Kısaca teknoloji şans işi alacağınız herhangi bir elektronik eşya her an bozulabilir. İçinde macun olan ekran kartı, işlemci, laptop vb fabrikasyon maliyeti düşürme amaçlı en ucuz neyse o kullanılıyor. O da zamanla ısı iletkenliğini kaybediyor.
Gruplarda 3070 7.000 tl civarı hulunabiliyor. Facebook v.b gruplarında araştırıp alınabilir.

Dostum arada çok büyük fark olsa evet derdim de hiç gereği yok 2K cepte kalır
Ne konuştuğunuzu bilmiyorsanız konuşmayın. RX 6600'ün 2k performansına bir göz atın.

Ne konuştuğunuzu bilmiyorsanız konuşmayın. RX 6600'ün 2k performansına bir göz atın.
Niye NVIDIA falan değil de AMD öneriyorsunuz hocam :D ? 2K Performansı falan hikaye bence AMD çöp marka nasıl olsa 15 daha ekleyip RTX 3060 falan alsın ya

Gençler gerçekten forum adı altında hiçbir şeyden anlamıyorsunuz CS GO Oynayacak adama 2K performansı falan diyorsunuz ne alaka çözemedim gerçekten RX 6600 kullanıyorum eğer 6700 alacaksa bıraksın üstüne dediğim gibi 5-6 daha eklesin kaliteli NVIDIA ekran kartı alsın da adam bunu dememiş ama Atatürk ppli adamla anime ppli adam laf yapıyor yersen

Şu gülen adamların çoğu Bilgisayarın sadece Ekran kartı ve işlemciden ibaret olduğunu sanıyor çok komik

Niye NVIDIA falan değil de AMD öneriyorsunuz hocam :D? 2K performansı falan hikaye bence AMD çöp marka nasıl olsa 15 daha ekleyip RTX 3060 falan alsın ya.

Gençler gerçekten forum adı altında hiçbir şeyden anlamıyorsunuz CS:GO oynayacak adama 2K performansı falan diyorsunuz ne alaka çözemedim gerçekten RX 6600 kullanıyorum eğer 6700 alacaksa bıraksın üstüne dediğim gibi 5-6 daha eklesin kaliteli NVIDIA ekran kartı alsın da adam bunu dememiş ama Atatürk ppli adamla anime ppli adam laf yapıyor yersen.

Şu gülen adamların çoğu bilgisayarın sadece ekran kartı ve işlemciden ibaret olduğunu sanıyor çok komik.

Bütçem doğrultusunda hareket ediyorum kardeşim hepinizin yorumları için teşekkür ederim şimdilik 1660 Super almaya karar verdim önümüzdeki aylarda işlerim iyi giderde güzel günler görürsem daha iyilerini alabilirim ama şimdilik dediğim gibi hearthstone, CS:GO, ETS 2, ve nadiran League of Legends oynayacağım 1660 Super'in bu oyunları 2K da minimum 150 FPS de çalıştıracağını düşünüyorum. Hikayeli oyun olarak ise Stranger Things oynuyorum. Görüş ve önerileriniz için hepinize teşekkür ederim.

Bütçem doğrultusunda hareket ediyorum kardeşim hepinizin yorumları için teşekkür ederim şimdilik 1660 Super almaya karar verdim önümüzdeki aylarda işlerim iyi giderde güzel günler görürsem daha iyilerini alabilirim ama şimdilik dediğim gibi hearthstone, CS:GO, ETS 2, ve nadiran League of Legends oynayacağım 1660 Super'in bu oyunları 2K da minimum 150 FPS de çalıştıracağını düşünüyorum. Hikayeli oyun olarak ise Stranger Things oynuyorum. Görüş ve önerileriniz için hepinize teşekkür ederim.

Yine de belli olmaz DLSS falan lazım olur dersen 2. el kartlara da bak derim. Garantili olan kartlar oluyor hayırlı olsun şimdiden.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı