2K monitör tavsiyesi

• Konuyu başlatan UG28
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
9000 TL

UG28

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
3070 Ti ekran kartım mevcut. Artık 2K monitöre geçmek istiyorum fakat monitör kısmında bilgilerim çok az. Daha önceki açılmış konulara baktığımda bazı modeller buldum fakat artık onlarda da stok bulamadım herhangi bir siteden. @Saint Lucia konu hakkında yardımcı olabilir misin?
144 Hz.
IPS.

Ayrıyeten yardımcı olabilecek kişilere de şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba,
3070 Ti ekran kartım mevcut. Artık 2K monitöre geçmek istiyorum fakat monitör kısmında bilgilerim çok az. Daha önceki açılmış konulara baktığımda bazı modeller buldum fakat artık onlarda da stok bulamadım herhangi bir siteden. @Saint Lucia konu hakkında yardımcı olabilir misin?
144 Hz.
IPS.

Ayrıyeten yardımcı olabilecek kişilere de şimdiden teşekkür ederim.

Artık monitör bulmak zorlaşıyor. 5-6 ay kadar önce olan çeşitlilik artık mevcut değil.
Fakat önerim Dell S2721DGFA Monitör budur.
Gaming.gen'de aynı paraya satıyor.

Artık monitör bulmak zorlaşıyor. 5-6 ay kadar önce olan çeşitlilik artık mevcut değil.

Bu üründe dahili dahili hoparlör var mı?

Ürünü kullanma şansınız oldu mu? Siyah renkleri için kötü deniyor.

Bu üründe dahili dahili hoparlör var mı?

Maalesef yok.

Ürünü kullanma şansınız oldu mu? Siyah renkleri için kötü deniyor.

Evet kısa bir süre kullandım. Yüksek bütçesi olmayan arkadaşlar için önerisini yapan hep bendim.
Siyahları evet iyi sayılmaz. Fakat bütçesine göre ben bunu eksi olarak görmüyorum. Eğer siyah temayla işiniz var ise VA panel bakmalısınız.

Maalesef yok.

Evet kısa bir süre kullandım. Yüksek bütçesi olmayan arkadaşlar için önerisini yapan hep bendim.
Siyahları evet iyi sayılmaz. Fakat bütçesine göre ben bunu eksi olarak görmüyorum. Eğer siyah temayla işiniz var ise VA panel bakmalısınız.

Siyaha öyle takıntı değilim de gece ışık kapali oturuyorum siyahlar film izlerken felan gri gözükmesin derdindeyim. TN panel var şu an beyazı mavi olarak görüyorum mesela 😄. Profesyonel kullanimla isim yok, film oyun için. Rahatsız edecek şekilde değilse dert değil.

Siyaha öyle takıntı değilim de gece ışık kapali oturuyorum siyahlar film izlerken falan gri gözükmesin derdindeyim. TN panel var şu an beyazı mavi olarak görüyorum mesela 😄. Profesyonel kullanimla isim yok, film oyun için. Rahatsız edecek şekilde değilse dert değil.

Ben 13 yıl TN panel kullanıp IPS'e geçtim. Geçtiğim de anladım monitör kullanmadığımı.
Bu yüzden IPS'teki kötü siyah sana normal gelecektir korkma. Bende karanlıkta oturuyorum. Siyahlarda biraz file veriyor monitör fakat alışıyorsun ve normal geliyor. Abartılacak bir konu değil.

Geri
Yukarı