2K monitöre PS5 alınır mı?

Ben Almanya'dan alıp yanımda getirmiştim. Yanında da kutulu Hogwarts Legacy (ki sadece bu oyun bile şu an yaklaşık 1.200TL Türkiye'de) oyunuyla 11.400TL gibi bir fiyata almıştım hocam geçtiğimiz ay. Eğer imkanınız varsa yurt dışından bir tanıdığınıza getirtin. Boş boş para vermeyin yurt dışından getirip 13-14bin TL fiyat yazanlara. Onların yazdığı fiyatla yurt dışından getirttiğiniz cihaza +1 DualSense oyunlu paket ve yaklaşık 2 yıllık PS Plus Deluxe aboneliği alırsınız kafanız gözünüz rahat, oyun fiyatlarını düşünmeden keyfinize bakarsınız.

Getirtecek kimse yok maalesef. Bakalım bir duruma göre bir karar vereceğim.

Getirtecek kimse yok maalesef. Bakalım bir duruma göre bir karar vereceğim.
Anladım hocam. O zaman @Famronty ’nin dediği gibi DonanımHaber’ün ikinci el bölümüne bakın, sıfır ve uygun fiyata bulabilirsiniz. Ben yırtdışına çıkmadan önce oradan bakıyordum, biraz daha uygun fiyata satışa koyanlar oluyor.

Anladım hocam. O zaman @Famronty'nin dediği gibi donanımhaber'ün ikinci el bölümüne bakın, sıfır ve uygun fiyata bulabilirsiniz. Ben yırtdışına çıkmadan önce oradan bakıyordum, biraz daha uygun fiyata satışa koyanlar oluyor.

Bu arada PS5'e klavye mouse bağlayıp oyunları oynamam mümkün mü? Bluetooth olup olmamasının önemi var mı? CoD tarzı oyunlarda gamepad ile oynayamıyorum çünkü.

Bu arada PS5'e klavye mouse bağlayıp oyunları oynamam mümkün mü? Bluetooth olup olmamasının önemi var mı? CoD tarzı oyunlarda gamepad ile oynayamıyorum çünkü.
Bazı oyunlarda var. Yeni çıkan CoD oyunlarının hepsinde vardı. Klavye mouse’u kablo ile bağlayarak sorunsuz oynamıştım ben.

Klavye-mouse kombinasyonunu destekleyen oyunlar var hocam. Bildiğim kadarıyla CoD destekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı