2K Oyuncu Monitörü Seçimi

xmusx

Decapat
2560X1440p çözünürlükte IPS panelli tepki süresi en fazla 4 ms olacak bir monitör önerebilir misiniz arkadaşlar? Benim bulduklarımın çoğu 3800 TL üstü. Ben MSI OPTIX MPG27CQ - ASUS ROG PG279Q modellerini buldum. Bunlar da 3800 TL civarı. Biraz daha uygun fiyata (2800-3000 gibi veya altı) bu özelliklerde bildiğiniz monitör varsa bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam detay vermediğin için böyle öneriler ortaya çıkıyor, istediğin fiyat bandında;

Tam detay vermediğin için böyle öneriler ortaya çıkıyor, istediğin fiyat bandında;

Saolasın. Ben de gördüm bunu fakat hem çok aşırı büyük hem de yenilenme hızı 60Hz. Oyun için çok az.
Acer Predator XB271HU bmiprz modelini buldum. Çok güzel ama Türkiye'de yok şu an. Amazon' dan falan getirebiliyorum anca. Onda da vergi mergi derken 4700 tl oluyor fiyat. Amerika'da alsan 3400 tl ye geliyor.
Ekran boyu önemli değilse bunu öneririm.

Hocam 60Hz olmasa çok iyi de o sıkıntı ya. Yüksek yenilenme hızlı IPS panelli monitör üretmiyolar ya pek. Üretilenler üç beş tane ve pahalı.
Saolasın. Ben de gördüm bunu fakat hem çok aşırı büyük hem de yenilenme hızı 60Hz. Oyun için çok az.
Acer Predator XB271HU bmiprz modelini buldum. Çok güzel ama Türkiye'de yok şu an. Amazon' dan falan getirebiliyorum anca. Onda da vergi mergi derken 4700 tl oluyor fiyat. Amerika'da alsan 3400 tl ye geliyor.

Hocam 60Hz olmasa çok iyi de o sıkıntı ya. Yüksek yenilenme hızlı IPS panelli monitör üretmiyolar ya pek. Üretilenler üç beş tane ve pahalı.

LG 32GK850G-B modeli de güzel gözüküyor VA panelli bir bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı