2K Store'da oyun alınmıyor

amuscih

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 2K sitesinde WWE 2K23 275 TL'ye düşmüş İninal'den almak istediğimde reddediliyor, Kuveyttürk kartımdan almak isteğimde ise kartınızdan 2 dolardan az bir miktar çektik o tutarı buraya girip doğrulayın diyor fakat o miktar kartımdan çekilmiyor ve kartım yurt dışı ödemelere açık. İndirimin bitmesine de 3 gün var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı soru bende de var, satın alamıyorum. Çözersen buraya yazar mısın?

Yazarım 2K Xsolla üzerinden kart doğrulaması yapıyor Xsolla'nın canlı desteği var sanırım fakat yabancı dil.

Talimatları mailden göndermiş olmaları lazım, nasıl aldığını söyler misin?

Evet mailden atmışlar oyunu aktive ettim.

Şöyle aldım sana diyor ya 2 dolardan az hesabınızdan para çektik diye hesabının geçmişini kontrol et parayı çekip geri veriyorlar mesela bende 9,22 lira çekmişlerdi. Oraya kaç çektiyse yaz, bu kadar.

Evet mailden atmışlar oyunu aktive ettim.

Şöyle aldım sana diyor ya 2 dolardan az hesabınızdan para çektik diye hesabının geçmişini kontrol et parayı çekip geri veriyorlar mesela bende 9,22 lira çekmişlerdi. Oraya kaç çektiyse yaz, bu kadar.

Kart bilgilerini girdikten sonra 2 dolardan az olan miktarı ne kadar süre içinde çektiler bir de Hangi banka kartıdan aldığını söyler misin çünkü ben hesap geçmişime baktığımda çektikleri miktarı göremedim bir de oyunu aktive ederken Steam key ile mi aktive ettin eğer öyle ise başka birinden isteyeceğim.

Kart bilgilerini girdikten sonra 2 dolardan az olan miktarı ne kadar süre içinde çektiler bir de hangi banka kartıdan aldığını söyler misin çünkü ben hesap geçmişime baktığımda çektikleri miktarı göremedim bir de oyunu aktive ederken Steam key ile mi aktive ettin eğer öyle ise başka birinden isteyeceğim.

2 doları hemen çekiyorlar saniyeler içinde. Kod olarak verdiler bende etkinleştirdim.

Geri
Yukarı