2K VA panel alınır mı?

SalihEkinci38

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, daha önce hiç 2K VA ekran deneyimlemedim. Samsung Odyssey G5 2K VA ekran almayı düşünüyorum ama sizce alınır mı? IPS daha mı iyi olur, VA ile IPS arasında çok görüntü farkı var mı? Bu arada oynayacağım oyunlar; ETS 2, Farming Simulator 22, theHunter: Call of the Wild, The Witcher, God of War, Last of Us gibi simulasyon ve hikaye tabanlı oyunlar olacak, bir de arada oynarsam CS:GO vs.

Arkadaşlar, daha önce hiç 2K VA ekran deneyimlemedim. Samsung Odyssey G5 2K VA ekran almayı düşünüyorum ama sizce alınır mı? IPS daha mı iyi olur, VA ile IPS arasında çok görüntü farkı var mı? Bu arada oynayacağım oyunlar; ETS 2, Farming Simulator 22, theHunter: Call of the Wild, The Witcher, God of War, Last of Us gibi simulasyon ve hikaye tabanlı oyunlar olacak, bir de arada oynarsam CS:GO vs.

Kronik sorunlu model, butceniz nedir?

Arkadaşlar, daha önce hiç 2K VA ekran deneyimlemedim. Samsung Odyssey G5 2K VA ekran almayı düşünüyorum ama sizce alınır mı? IPS daha mı iyi olur, VA ile IPS arasında çok görüntü farkı var mı? Bu arada oynayacağım oyunlar; ETS 2, Farming Simulator 22, thehunter: Call of the wild, The Witcher, God of War, Last of Us gibi simulasyon ve hikaye tabanlı oyunlar olacak, bir de arada oynarsam CS:GO vs.

G5 kullanıcısı olarak söyeleyebilirimki.

Görüntü farkı abartılandan az ama fark var.
Ghosting var eğer ki çok FPS oyuncusu değilseniz pek hissetmiyorsunuz.
Kronik sorun göremedim. ( eğer ghosting kronik sorun sayılıymıyorsa)

Benim önerim.

Gigabyte monitörler ASUS veya MSI kadar iyi mi peki

Evet.

Biraz daha çıkabilirseniz bu modeli öneririm. Çıktığınıza değer.

Çıkabilirim aslında,ama fiyatı düşerse yakında benim için daha iyi olur
Evet.

Biraz daha çıkabilirseniz bu modeli öneririm. Çıktığınıza değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı