2K ve 165Hz Monitör Önerisi

Bence ek olarak o parayı vermeye değmez. Samsung neredeyse 200 Euro daha ucuz. Gerçi Belçika'da yaşıyorsunuz. Alın alem yapın ne diyeyim.:saçma:
Aynen 200 euroya değmez.
Haklısınız... ama 200 euroyu fazladan monitöre vermektense RGB için bence bilgisiyar parçasına yatırmak daha mantıklı olur.
O daha az mantıklı. Işık ne işe yarar?

MSI Optix MPG27CQ daha iyi ama ikisine yan yana baktığında fark anca anlaşılır. Yani birinden ötekine geçince "aaaa farkı hissettim" diyemezsin.
Anlıyorum.
Aynen 200 euroya değmez.

O daha az mantıklı. Işık ne işe yarar?
Yani RGB li monitör için 200 euro vermek yerine mesela giderim ram'i 32gb'e yükseltirim. (Mesela)

200 euroyu RGB'li bilgisayar parçasına yatırmanın daha mantıklı olduğunu söylediğini zannettim. Tekrar okuyunca yanlış anladığımı anladım. Yani virgül kullan.

Önerileriniz için sağolun dostlarım:LOL:. Eğer param artarsa fakat sanmıyorum (artsa bile mouse ve mousepadi değiştiririm) alabilirim Msi ama dediğiniz gibi 200 euro değmez. Samsung alayım rahatıma bakayım :). Olmazsa giderim ram'i yülseltirim soğutucu zaten Kraken xp62l birşeyler yaparım. Daha sistemi toplamadim ekim yada kasımda topluyacağım inşallah.
200 Euro'ya atıyorum Kraken X62 gibi bir canavar alırsınız. PSU geliştirmesi falan yaparsınız. Pek çok şey yaparsınız. Hatta ikinci bir monitör alırsınız yanına yayın işleriyle uğraşıyorsanız. Tam alem malem olur...
Aklımı okudunuz :D evet yayın yapıyorum 200,300 takipçi var haklısınız.

200 euroyu RGB'li bilgisayar parçasına yatırmanın daha mantıklı olduğunu söylediğini zannettim. Tekrar okuyunca yanlış anladığımı anladım. Yani virgül kullan.
Benim hatam pek alışkın değilimde:rolleyes:
İyi bakalım. Toplayacağınız zaman bir etiketinizi alırım o zaman.:saçma: Merak ederim olayı.
Sıkıntı yok tabikide etiketlerim😊
@Oreki @GCN Bizim okul burda 1 eylülde başladı, yarın okul var.
Ben uyuyacağım ilginiz için sağolun :). Eğer muhabbet etmek isterseniz discordumu bırakayım buraya sıkıntı felan olur elimden geldiğince desteklerim iyi geceler. 😊
Discord: |Brenno|#9377

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı