2K20'ye Türkçe dil desteği eklenebilir mi?

yunskrn

Hectopat
Arkadaşlar, öncelikle herkese iyi günler diliyorum. NBA 2K20 oyununa Türkçe dil desteği indirme imkanım var mı acaba çünkü hikaye moduna İngilizcem tam anlamıyla yetmiyor. Haliyle keyfi de iyice çıkmıyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Yani demek istediğim Türkçe yama GTA 5'de vardı. NBA'da olacağını düşünüyorum azıcık araştırma yaparsan bulabilirsin.
tüm platformlara baktım fakat türkçe dil desteği yok. google üzerinden bir site vardım indir kurmayı denedim ve 0xc00007b hatası aldım paketi kurarken...

Tüm platformlara baktım fakat Türkçe dil desteği yok. Google üzerinden bir site vardım indir kurmayı denedim ve 0xc00007b hatası aldım paketi kurarken...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Technopat'ın bu videosuna bakarsan eğer rahatlıkla çözeceğini düşünüyorum. Bilgisayarının Windows 10 olduğunu görerek attım bunu.

Yani demek istediğim Türkçe yama GTA 5'de vardı. NBA'da olacağını düşünüyorum azıcık araştırma yaparsan bulabilirsin.

GTA 5'in yaptılar diye her oyunun Türkçe yaması mı var demek oluyor bu anlamadım. Yoksa GTA 5'in Türkçe yamasını NBA 2K20'ye atınca oluyor demek mi istedin. NBA 2K'da genellikle MyPark veya MyTeam oynanıyor hikaye modu toplasan 10 dakika sürmüyor yani kimse uğraşmaz bunun için eğer çok merak eden olursa Alperen Biçen çevirisini yapıyor kendisi kariyer modu yaptığı için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Technopat'ın bu videosuna bakarsan eğer rahatlıkla çözeceğini düşünüyorum. Bilgisayarının Windows 10 olduğunu görerek attım bunu.

Arkadaş NBA'dan bahsediyor siz neden GTA üzerinde ısrar ettiniz?

Ayrıca Türkçe çevirisi yok galiba bildiğim kadarıyla. Türkiye'de oyuna hem ilgi az hem de baya pahalı.

Arkadaş NBA'dan bahsediyor siz neden GTA üzerinde ısrar ettiniz?

Ayrıca Türkçe çevirisi yok galiba bildiğim kadarıyla. Türkiye'de oyuna hem ilgi az hem de bayağı pahalı.

Ben ısrar mı ettim? Umarım okuma yazman vardır. Sadece örnek verdim. Okul okudunuz mu acaba?
GTA 5'in yaptılar diye her oyunun Türkçe yaması mı var demek oluyor bu anlamadım. Yoksa GTA 5'in Türkçe yamasını NBA 2K20'ye atınca oluyor demek mi istedin. NBA 2K'da genellikle MyPark veya MyTeam oynanıyor hikaye modu toplasan 10 dakika sürmüyor yani kimse uğraşmaz bunun için eğer çok merak eden olursa Alperen Biçen çevirisini yapıyor kendisi kariyer modu yaptığı için.
Ben sadece örnek verdim ağzımdan öyle birşey çıkmadı. Ör-nek

Yeni konular

Geri
Yukarı