2miners nano ödeme nasıl alınır?

Tristan05

Centipat
Daha fazla  
Abilerim kardeşlerim merhaba normalde Binance pooldan kazim yapan birisiyim 127 mh/s hızım var her gün 5TL kesinti ile paramı alıyor yoluma bakıyordum. 2miners çok adı geçince denemek istedim. Nano olarak ödeme aldım 2 gün buraya kadar güzel şimdi asıl sorum şu ki Binance hesabıma gelen nano coinleri alım satım diyerek ben BTC yaptım yaparken kesinti oldu. Sonra bu BTC'yi trbinance hesabıma attım oradanda TL yaparken yine kesinti oldu günlük 5TL kesinti varken Binance pooldan şimdi daha fazla kesintim oldu. Bana 2miners ile nano olarak nasıl çok kazanacağimi bir arkadaşımız anlatabilir mi? Acaba trbinance hesabıma atmadan direk Binance üzerinden mi TL yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Binance tr' ye göndermeden USDT şeklinde gönderirsen kesinti yoktu. Yatırma bölümünden nano cüzdan kodu alıp cüzdan yerine yapıştıracaksın ve 2miners server bilgilerini ilgili yere yapıştıracaksın. Bu arada nanoyu bende bitcoine çevirdim ama bende kesinti olmadı.

Her türlü komisyon alıyorlarsa Binance pooldan kazim yapmak daha mantıklı aynı ETH'yi kazıyorum zaten. WhatToMine sitesine göre mesela 100 alacakken 95 alıyorum atiyom trbinance ye oradanda TL yapıyorum. 2minersin farkı görmedim.
Binance TR'ye göndermeden USDT şeklinde gönderirsen kesinti yoktu. Yatırma bölümünden nano cüzdan kodu alıp cüzdan yerine yapıştıracaksın ve 2miners server bilgilerini ilgili yere yapıştıracaksın. Bu arada nanoyu bende Bitcoin'e çevirdim ama bende kesinti olmadı.

Zaten TR ile Binance transferde kesinti olmuyor ki bende de olmuyor hiçbir coinde siz dediğimi anlamadınız sanırım ben normal Binance'de satım yaparken BTC USDT ETH ne olursa en az 3-4 TL kesintili satıldığını gördüm 3-4 TL'yi göze alıp sattım sonra gelen BTC ya da diğer coini trbinance attım trbinance ile de TL'ye çevirdim bir kesintiye orada oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı