2Miners'dan ödeme alınamadı

Vemonder

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam GTX 1070 kartım 1.5haftalık kazım sonucu 0.005'lik ETH kazdım fakat artık ne kazım yapabiliyorum ne de ödeme alabiliyorum. Çekilebilir ücretmin 0.05 göstermesine rağmen hesabıma ödeme gelmiyor yaklaşık 4-5 gün oldu.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam GTX 1070 kartım 1.5haftalık kazım sonucu 0.005'lik ETH kazdım fakat artık ne kazım yapabiliyorum ne de ödeme alabiliyorum. Çekilebilir ücretmin 0.05 göstermesine rağmen hesabıma ödeme gelmiyor yaklaşık 4-5 gün oldu.

Eki Görüntüle 1152133
Hocam uyarıda yazıyor ödemelerde gecikme olabilir diye.

Sen 0.005 kazmışsın dikkat et. Ayrıca o sitedeki eşik 0.05 Ti eğer 0.01 yapılmadıysa ve gwei 51'i geçmeyecek şekilde ayarlamıştı site düzeninde. Gwei yüksekse düşmesi beklenecekti 2 miners ta.

Ödemelerin gecikme sebebi ETH ağı çok fazla GWEI kesmeye başladı şu sıralar. Zaten belirtmiş orada; " Bugünlerde ETH ağının transfer ücretleri çok arttı. Ödemeniz geçikebilir." diye.

Aktif çalışan işçin yok ama.
Cüzdan kodunu miner programına yanlış mı yazdın?

Halihazırda açık değil. Daha önceden kazdığımda aktif çalışan gözüküyordu. Cüzdan kodunuda kontrol ettim fakat şu an kazsamda gözükmüyor.
Ödemelerin gecikme sebebi ETH ağı çok fazla gweı kesmeye başladı şu sıralar. Zaten belirtmiş orada; " bugünlerde ETH ağının transfer ücretleri çok arttı. Ödemeniz geçikebilir." diye.

Gweı ve gasprice denilen şey nedir tam olarak bilmiyorum aydınlatabilirseniz sevinirim. Ödeme gecikmesinde sıkıntı yok onu anladım.
Sen 0.005 kazmışsın dikkat et. Ayrıca o sitedeki eşik 0.05 Ti eğer 0.01 yapılmadıysa ve gwei 51'i geçmeyecek şekilde ayarlamıştı site düzeninde. Gwei yüksekse düşmesi beklenecekti 2 miners ta.
Açıklamaya yanlış yazmışım 0.005 çekilebilir ücret.

Halihazırda açık değil. Daha önceden kazdığımda aktif çalışan gözüküyordu. Cüzdan kodunuda kontrol ettim fakat şu an kazsamda gözükmüyor.

Gweı ve gasprice denilen şey nedir tam olarak bilmiyorum aydınlatabilirseniz sevinirim. Ödeme gecikmesinde sıkıntı yok onu anladım.

Açıklamaya yanlış yazmışım 0.005 çekilebilir ücret.
Hani Bitcoin'in parçaları vardır ya Satoshi'den başlar Bitcoin'de biter. Ethereum'da da aynı en küçük parçasına GWEI denir. GWEI ERC20 ağını kullandığında kesilen ücrettir. Diyor ki sana kesilecek GWEI miktarı fazla. Biraz beklemeni tavsiye ediyoruz diyor.

Aynı sorun bende de mevcut tam konu açarken burayı gördüm. 0.005 ETH birikti hatta geçti ama hala hareket yok. Umarım bir hareket olur ilk defa mining yapıyorum sonucu merak ediyorum açıkçası. Ama benim asıl merak ettiğim şey binance ETH cüzdan kodum ERC20 tabanlı ve orada bir not yazıyor sadece ERC20 ile gönderilen kripto paralar hesabınıza geçer diye, şimdi bu 2miners benim kazımım karşılığında ETH’yi bana ERC20 ile mi gönderecek? Bununla ilgili hiçbir bilgiye rastlamadım. Aydınlatabilecek birileri var mıdır buralarda?

Yakın zamanda bir konu açtım 2miners ile ilgili. 0.0062 ETH varken çekim yaptım 0.0012 ETH gönderi ücreti kesti 0.00234 ETH ödedi ve 0.00266 ETH'yi ödemeden havuzda bıraktı. Bu 2minersa ilk ve son bulaşmam oldu. 0.00266 ETH havuzda hala duruyor. Ben onu da almak için tekrar kazsam belki aynı şeyi yaşayıp yine zararda olacağım. 2miners gerçekten pişmanlık.

Geri
Yukarı