2TB HDD Önerisi

Şu anki harddiskim. Memnunum çok güzel çalışıyor. Arıza felan çıkmadı.
Hocam bunu almayı düşünüyordum fakat @PossibleTurco kesinlikle almayın dedi. SRM HDD'lerde sıkıntı çıkıyormuş sanırım. Fotoğraf, video, psd dosyalar, adobe çalışma dosyaları, oyun vs. depolayacağım. Şu anda incehesapta 2TB Seagate indirimde ancak almakta kararsız kaldım bu yorumlar sonrası.

Son düzenleme:
Hocam bunu almayı düşünüyordum fakat @PossibleTurco kesinlikle almayın dedi. Crm HDD'lerde sıkıntı çıkıyormuş sanırım. Fotoğraf, video, psd dosyalar, Adobe çalışma dosyaları, oyun vs. depolayacağım. Şu anda İncehesap'ta 2TB Seagate indirimde ancak almakta kararsız kaldım bu yorumlar sonrası.

Hocam tam 1 sene oldu fakat tek bir sorun bile çıkmadı. Oyunlar için gayet kullanışlı 2'ye bölerseniz daha iyi olur fakat Toshiba'da kullanabilirsiniz ben bütçeyi aşmaması için bunu önerdim.

Toshiba P300 öneriyorum. Yukarıda da önerilmiş. Sakın almayın Barracuda'yı.
Seagate Barracuda leş gibi bir disk. SMR kayıt kullanıyor ve dayanıksız bu yüzden.

Seagate Barracuda leş gibi bir disk. SMR kayıt kullanıyor ve dayanıksız bu yüzden.
Hocam P300 SMR mı kullanıyor?

Seagate Barracuda leş gibi bir disk. Smr kayıt kullanıyor ve dayanıksız bu yüzden.

Hocam o zaman siz niye Barracuda 120 kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı