2TB HDD önerisi

ByKush61

Hectopat
Merhaba son haftalarda 500GB M.2 SSD'min yetmediğini anladım. Oyun oynadığım için 2TB hard disk almaya karar verdim. Taşınabilir hard disk aramıyorum. Seagate Barracuda düşünüyorum, gözüme güzel geldi. Linkini şöyle bırakayım. Fiyat bu aralıkta olursa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kaç yıl dayanır herhangi bir fikriniz var mı içine hikayeli oyunlar GTA 5 falan atarım M.2 SSD yetmiyor alanı sadece RDR2 kaplıyor.

Kaç yıl dayanır herhangi bir fikriniz var mı içine hikayeli oyunlar GTA 5 falan atarım M.2 SSD yetmiyor alanı sadece RDR2 kaplıyor.

Teknoloji işi şans işi ürün alırsın 10-15 yıl dayanır ürün alırsın ilk günden bozulu. Ancak önemli olan ürün almadan önce kronik sorununun olup olmadığına bakmak. WD Blue serisinde bildiğim kadarıyla sorun yok. Ürün kargodan sıkıntısız gelirse uzun yıllar götürür diye düşünüyorum.

Oyun oynayacaksan HDD alma, güven bana HDD de oyun çalışması işkence gibi gelecek ve oyun oynamaktan sıkılacaksın bana bu oldu, sonra gittim 1TB M.2 SSD aldım ucuza tüm oyunları oradan oynuyorum, HDD sadece pasif depolama için kullanılır bu devirde. 1TB M.2 SSD al genel olarak GB başı 1TL'ye bulabiliyorsun.

Oyun oynayacaksan HDD alma, güven bana HDD de oyun çalışması işkence gibi gelecek ve oyun oynamaktan sıkılacaksın bana bu oldu, sonra gittim 1TB M.2 SSD aldım ucuza tüm oyunları oradan oynuyorum, HDD sadece pasif depolama için kullanılır bu devirde. 1TB M.2 SSD al genel olarak GB başı 1TL'ye bulabiliyorsun.

Önceden laptopumda 1TB WD Blue vardı oyunlarda işkence çekmiyordum yavaş da değildi ama bilmiyorum bu fiyata 1TB SSD var mı?

Önceden laptopumda 1TB WD Blue vardı oyunlarda işkence çekmiyordum yavaş da değildi ama bilmiyorum bu fiyata 1TB SSD var mı?

Geri
Yukarı