2TB M.2 SSD önerisi

Evet 3.0 destekliyor. Eğer anakart değiştirecekseniz Kingston KC3000 güzel bir SSD. Bütçe durumunuza göre 1-2 TB seçenekleri mevcut. Anakart değiştirmem derseniz; PCI 3.0 destekli SSD almanız daha mantıklı.

Yani 1-2 ay içinde anakart değişimine gidersem okuma yazma durumu altta kalmasın istiyorum açıkçası. Hatta şu anda 1TB SSD alırsam anakart değiştirdiğimde 2 slot M.2 destekleyen anakartlara bakarım. Elimde olan 500GB'lik M.2'yi de takabilirim

Yani 1-2 ay içinde anakart değişimine gidersem okuma yazma durumu altta kalmasın istiyorum açıkçası. Hatta şu anda 1TB SSD alırsam anakart değiştirdiğimde 2 slot M.2 destekleyen anakartlara bakarım. Elimde olan 500GB'lik M.2'yi de takabilirim

Bu sayede 1.5TB depolamam olur.

Incehesap gaming gecelerinde indirim olabiliyor hu SSD'lerde oraları da takip edebilirsiniz. Kingston KC3000 ya da indirim denk gelirse Kingston Fury. Ya da 4.0 destekli DRAM olan bir kioxia modellerine bakabilirsiniz

Anakart değişimi yapacaksanız ileriye dönük olarak 4.0 almanız mantıklı kc3000 en iyi ssdlerden biridir ama daha az bütçe harcamak istiyorsanız Exceria Pro alın Dramı da mevcut kc3000 kadar iyi bir ssd.

Yeni konular

Geri
Yukarı