2TB ve 15 oyunlu PS4 ne kadar eder?

Cihazim CUH-1216A mat kasa. Herhangi bir arızası veyahut işlem görmüşlüğü yoktur. Yaninda 11 adet kutulu oyun vardir. GTA 5, For Honor, Far Cry Primal, BF 1, Horizon, Black Ops 3, Rainbow Six Siege, Uncharted 4, Uncharted 2 Remastered, FIFA 16, PES 17.

Bir de eklemeyi unutmuşum 2 adet orijinal V2 kol var.

4500 TL civarı eder ama altına düşmez.

Oyunlardan bir iki tanesi iyi. Onun haricinde 2 TB olması çok büyük avantaj. En az 4300-5000 arası eder.

Letgo ile satiş yapmak istemiştim. 4500 yazdım çok entresan yorumlar gelmişti bilgilendirmeniz için teşekkürler.
Hocam vallahi bilemiyorum yani ve Cyberpunk valhalla Last of US2 gibi oyunlar mevcut satmak istiyorum PC toplayacağım 3500'den ilan açmıştım kimse arayıp sormuyor ne yapsam acaba fiyatı 4500 olarak güncelledim.

Dijital oyun almak pişmanlıktır keske kutulu alsaydın zamanında.🙂

O yüzden büyük ihtimal güvenmeyen tanımayan kimse kolay kolay almaz. Benim PSN hesabinda NFS Heat var hep diroum keske kutulu alsaydim diye 🙂

Bende de var o indirimden almıştım onu da :D yani bilemiyorum hocam AC valhalla Cyberpunk alınmış hesap oyunlar 1000'e yakın zaten 4500'e bırakacağım ama yok yazan hayırlısı ya ne diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı