2x R9 280X İçin 700W PSU Yeter Mi?

Ahmet Aksoy

Hectopat
Daha fazla  
ccc.png

Uzun bir araştırma sonucunda bu şekilde toplamaya karar verdim ama PSU konusunda kararsızım. 4 ay sonra bir adet daha R9 280X ekleyip crossfire yapmayı planlıyorum.

Sorum şu:
Bu PSU oc ve crossfire yapılmış halde kaldırır mı yoksa kaç W'lık almamı önerirsiniz?

900 Watt diyor.

Sen işlemcinin oc edilmiş volt ve frekansları da girerek bütün parçaları ekleyip buradan bir hesapla bakalım kaç çıkacak.
eXtreme Power Supply Calculator

Eki Görüntüle 20109
hocam ingilizcem gerçekten yerlerde yazan şeylerin hiçbirini anlamadım türkçe bi site önerisi verebilirmisin buna benzer

Ondan çok Intel için 2x4GB 1600MHz CL9 RAM'ler kullanmanı öneririm. Konuya gelirsek...
@Oğuzhan Yıldırım gerekli açıklamayı yapmış.
neden o ramleri öneriyosun biraz açabilirmisin ?

Technopat 2x r9 280x incelemesi yapmıştı 750w yeter demişlerdi istersen onu izle bi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dostum pardon baktım ama r9 295 x2 incelemesiymiş buda var bu r9280x
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı