Satılık 2x8 Corsair Vengeance Rgb Pro 3600 Mhz CL18

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Afaki

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şubat 2022 de Hepsiburada’dan alınmıştır. O günden bu yana aktif olarak sorunsuz kullanıyorum. Halen sistemde takılıdır. Çipleri micron e-die. 5900x ile birlikte 3733 mhz cl18 olarak kullanıyorum. Kutusu ile birlikte kargo yapabilirim. Fiyat belirtmedim fakat uyguna vermeyi düşünüyorum. Ramler siyah renk.

Teklif bekliyorsunuz fiyat hakkında yorum yapılabilir demişsiniz 😄 Aynı kitten bende var yanına almak isterim. CMW16GX4M2D3600C16 model kodu benim kitin. Model kodu belirtirseniz uyumluluğu kontrol ederim.

Teklif bekliyorsunuz fiyat hakkında yorum yapılabilir demişsiniz 😄 Aynı kitten bende var yanına almak isterim. CMW16GX4M2D3600C16 model kodu benim kitin. Model kodu belirtirseniz uyumluluğu kontrol ederim.
Acemiyim hocam affola :) Ürünü ekliyorum görsel olarak
5DA4CFDC-B5A1-4B14-B5C7-D0F90CB72C1F.jpeg

Kusura bakmayın ben CL16 olan RAM'i OC ile CL18 kullanıyorsunuz sandım. Bana CL 16 lazımdı, iyi satışlar dilerim.

Oruç başa vurdu herhalde, okuyamamışım. Şimdi fotoğrafa dikkat edince anladım. Tekrar özür dilerim.

Kusura bakmayın ben CL16 olan RAM'i OC ile CL18 kullanıyorsunuz sandım. Bana CL 16 lazımdı, iyi satışlar dilerim.

Oruç başa vurdu herhalde, okuyamamışım. Şimdi fotoğrafa dikkat edince anladım. Tekrar özür dilerim.
Sorun değil hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı