2x8 GB 3000/3200 MHz RAM önerisi

Bütçe
680-800

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Ryzen 3 3200G APU işlemciye sahibim. Şu an elimde 2x4 GB 2800MHz Kingston HyperX Predator RAM'ler bulunuyor. Fakat YouTube videolarına baktığımda RAM'i 16 yapmak bayağı bir FPS etkiliyor. Aşağıya sistem özelliklerimi yazıyorum. Bana bütçe dahilinde önereceğiniz RAM'leri bekliyorum.

MSI B450M A-PRO Max anakart.
AMD Ryzen 3 3200G APU işlemci.
Sharkoon 650W 80 Plus PSU.
240GB SanDisk SSD + 500GB WD Blue HDD.

Crucial Ballistix'i şiddetle tavsiye ediyorum. Ufak bir dokunuşla 3200 MHz'den 3600 MHz'ye CL 16 seviyesinde kullanıyorum.

Şu anda iyi indirimde.

Crucial Ballistix'lerdeki bu fiyat artışı çok canımı sıkmaya başladı, ama kur mur döviz bilmem ne işte yapacak bir şey yok.

Şu anda iyi indirimde.

Crucial Ballistix'lerdeki bu fiyat artışı çok canımı sıkmaya başladı, ama kur mur döviz bilmem ne işte yapacak bir şey yok.

Hocam Amazon'ya güvenebilir miyim teknoloji kısmında. Oradan diğer alışveriş işlerimi hallediyorum da. Bilemedim.

Hocam Amazon'ya güvenebilir miyim teknoloji kısmında. Oradan diğer alışveriş işlerimi hallediyorum da. Bilemedim.

Niye olmasın ki? Sahte satma durumu olacağını hiç sanmıyorum, kaldı ki bu RAM'lerin sahtesi var mı o da şüpheli.

Niye olmasın ki? Sahte satma durumu olacağını hiç sanmıyorum, kaldı ki bu RAM'lerin sahtesi var mı o da şüpheli.

Hocam sahteliğinden değil de kargoda veya ürünün direkt kendisinde bir sıkıntı olursa ulaşabileceğim yer kısıtlı oluyor ya. Yoksa sahte RAM ben de hiç görmedim.

Hocam sahteliğinden değil de kargoda veya ürünün direkt kendisinde bir sıkıntı olursa ulaşabileceğim yer kısıtlı oluyor ya. Yoksa sahte RAM ben de hiç görmedim.

Amazon o tür konularda bayağı kolaylık sağlıyor diye biliyorum, iade süresi falan 1 ay sanırım yalan olmasın ama daha fazlaydı sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı