3.000₺-5.000₺ Çamaşır makinasi önerisi

Samed Babadağ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 13 senelik arçelik çamaşır makinemiz bozuldu ve yenisini almak istiyoruz. Halihazırda kullandığımız makinenin garantisi bittikten sonra sürekli bozulmaya başladı. En az 20-25 kez servis çağırmak zorunda kaldık. Sürekli sorunlar yaşattı. Bu süre zarfında bize servise en az bir tane daha makine parası harcattı. Sizden bir kaliteli, fiyat performans ürünü tabiri caiz ise taş gibi bir makine önerisi yapmanızı rica ediyorum. Özellikle marka takıntılarımız var. (Arçelik, Vestel, hotpoint) gibi markaları kullandık ve memnun değiliz, bu markalardan asla alışveriş yapmayı düşünmüyoruz çünkü bu beyaz eşyaları satın aldık ve bize sorunlar yaşattı. Daha çok (Samsung, Philips, Siemens, LG, Bosch, Beko vb.) bu tarz makinelere bakıyoruz. Her türlü önerilerinize açığız. Bütçe 3000/5000 TL. İyi forumlar.

Samsung üzmez.

Dosya Ekleri

• 20201018_114119.jpg
    20201018_114119.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 39
Bizzat var paneline azcık sürtünsen bile ayarlari değisiyor.
Siemens beyaz eşya alanında en iyiysidir diye biliyorum.
Bunlar güzel bence. Özellikleri bizimki gibi.
Ha ama eğer marka olarak diyorsan beyaz eşyalarda:
1-Vestel
2-Bosch
3-Siemens
4-Beko-Arçelik
5-Profilo

LG F4J6VYP0W.ABWPLTK
SAMSUNG WW90J5475FX/AH
Önerilerinizi dikkate alıcağım bu 2 makine nasıldır? Üzer mi?

Arkadaşlar merhaba, 13 senelik arçelik çamaşır makinemiz bozuldu ve yenisini almak istiyoruz. Halihazırda kullandığımız makinenin garantisi bittikten sonra sürekli bozulmaya başladı. En az 20-25 kez servis çağırmak zorunda kaldık. Sürekli sorunlar yaşattı. Bu süre zarfında bize servise en az bir tane daha makine parası harcattı. Sizden bir kaliteli, fiyat performans ürünü tabiri caiz ise taş gibi bir makine önerisi yapmanızı rica ediyorum. Özellikle marka takıntılarımız var. (Arçelik, Vestel, hotpoint) gibi markaları kullandık ve memnun değiliz, bu markalardan asla alışveriş yapmayı düşünmüyoruz çünkü bu beyaz eşyaları satın aldık ve bize sorunlar yaşattı. Daha çok (Samsung, Philips, Siemens, LG, Bosch, Beko vb.) bu tarz makinelere bakıyoruz. Her türlü önerilerinize açığız. Bütçe 3000/5000 TL. İyi forumlar.

Arçeliğin mağazasından bakabilirisinz F/P ürenler bulunuyor.

Üzmez bence. LG'nin kıyafet kapasitesi normal. Sessiz de çalışıyormuş yorumlara göre. O üzmez gibi görünüyor.
Ve Samsung da öyle görünüyor.
Son tercihimizi model şıklığına vereceğiz gibi görünüyor 🙂 Bana kalsa yorumlara göre giderimde...
Arçeliğin mağazasından bakabilirisinz F/P ürenler bulunuyor.
Arçelik almayı düşünmüyoruz.

Geri
Yukarı