Çamaşır makinesi ve kurutma önerisi

Değmez dostum. Şimdi ikisini tek bir makinada aldığında ve bozulduğunda ikisine birden mahrum kalacaksın. Ayrı ayrı alırsan ise 1'i bozulsa dahi diğer makinayı kullanabileceksin. Ayrıca ikisi bir arada olan makinaları önermiyorlar kronik sıkıntısı çok oluyor.

Değmez dostum. Şimdi ikisini tek bir makinada aldığında ve bozulduğunda ikisine birden mahrum kalacaksın. Ayrı ayrı alırsan ise 1'i bozulsa dahi diğer makinayı kullanabileceksin. Ayrıca ikisi bir arada olan makinaları önermiyorlar kronik sıkıntısı çok oluyor.
Serviste gelip yapamıyor çok sıkıntıları oluyor o tarz makinelerin. Servis parası veriyorsunuz birde geldiklerinde.

Serviste gelip yapamıyor çok sıkıntıları oluyor o tarz makinelerin. Servis parası veriyorsunuz bir de geldiklerinde.

Mühendislik olarak ne kadar ilkelse teknisyenin onarma ihtimali o kadar yüksek.

Peki hocam hangi marka önerirsiniz. Fiyat da sıkıntı yok iyi olsun yeter ki.

Beyaz eşya alacağım zaman Beko ve Arçelik gibi yerlerden tercih ediyorum onun dışında çok servis sorunu yaşadım. Annemler de Beko ve Arçelik bazı zamanlar Samsung tercih ediyorlar.

Tavsiyem Beko Arçelik gibi markaların mağazasına gidin onlar size hem çamaşır hem kurutma makinesi önerisinde bulunurlar ama ilk gittiğiniz yerden de almayın biraz araştırın her yeri.

Yeni konular

Geri
Yukarı