3.000 TL ayakkabı önerisi

Eğer ki marka takıntın bulunmamakta ise skechers önerebilirim, gelişmiş taban ve rahat teknolojiye sahip. Şu an uygun fiyata A101 Online da satılmakta 2-3K arası. Ayağıma ilk kez 2018'de skechers giydim ve bir daha başka marka giymediğimi belirtebilirim. Pişman olmayacağın bir ayakkabı olacaktır. Bir de mümkünse alacağın model Air-cooled teknolojili olsun (genelde tabanda yazmakta)

Eğer ki marka takıntın bulunmamakta ise skechers önerebilirim, gelişmiş taban ve rahat teknolojiye sahip. Şu an uygun fiyata A101 Online da satılmakta 2-3K arası. Ayağıma ilk kez 2018'de skechers giydim ve bir daha başka marka giymediğimi belirtebilirim. Pişman olmayacağın bir ayakkabı olacaktır. Bir de mümkünse alacağın model Air-cooled teknolojili olsun (genelde tabanda yazmakta)

Teşekkürler hocam, bir AVM'e gidip ona da bakacağım.

Dostlar tekrardan selam, inetnette 4600₺ olan Air force 1'i, nikenin kendi magazindan 3600 A aldım

Son düzenleme:
Hocam rahatlığı nasıl acıtıyor mu? Bu arada internette 4600 nasıl mağazada 3600 çok nadir olur genelde böyle şeyler tam modeli nedir acaba?
Dediğim gibi Air Force 1, NIKE'in mağazasında indirimdeydi.

Rahatlığı konusunda şuanlık memnunum, 45 numara ayağıma tam oturdu. Ne eksik ne fazla.

Gayet iyi hocam. Kalitesi de güzel.

Dediğim gibi Air Force 1, NIKE'in mağazasında indirimdeydi.

Rahatlığı konusunda şuanlık memnunum, 45 numara ayağıma tam oturdu. Ne eksik ne fazla.

Gayet iyi hocam. Kalitesi de güzel.
Kalıbı nasıl? Şuan 42.5 bir skechers giyiyorum ayağımı sıkmıyor ama rahatlığından da olabilir. Sizce 43 mü alınmalı yoksa 43,1/3 falan mı?

Kalıbı nasıl? Şuan 42.5 bir skechers giyiyorum ayağımı sıkmıyor ama rahatlığından da olabilir. Sizce 43 mü alınmalı yoksa 43,1/3 falan mı?
Hocam tam numara almak bence daha iyi, Nike'nin kalıpları biraz dar, ama tam uyuyor.

Deneyip almak en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı