3.000 TL Bütçe ile Sistem Tavsiyesi

Ali Türk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Vatan Bilgisayar' dan sistem alacağım. Sistem uyumlu mu, bakar mısınız?

JdyWE5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci soğutucu almayıp kasayı Zalman Z3 PLUS alın. Ekran kartını r9 280x veya r9 290 yapmaya çalışın. Bu ekran kartlarına denk nvidia ekran kartlarını bilmiyorum o yüzden nvidia öneremeyeceğim.

İşlemci soğutucu almayıp kasayı Zalman Z3 PLUS alın. Ekran kartını r9 280x veya r9 290 yapmaya çalışın. Bu ekran kartlarına denk nvidia ekran kartlarını bilmiyorum o yüzden nvidia öneremeyeceğim.

İşlemci soğutucusunu neden almasın?Görmüyormusun K serisisi işlemci seçmiş.
Ama kasa olarakta bence CARBİDE 400 R alın 280 tl içinde güç kaynağı yok.Zaten siz koayacakmıssınız.Kesinlikle CARBİDE 400R öneririm.

Bence çokta sorunu yok ama İşlemciyi :
AMD FX X8 9370 ile değiştirirseniz çok daha iyi oyun performansı alırsınız bence. (Vatandan kopyaladım ismi o yüzden yazı kaydı :D )

Edit: Anakartı unutmuşum AMD FX X8 9370 i destekleyen en kötü anakartı alın ekran kartını arttırın :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı