3.000 TL Cross kask önerisi

Hocam bu kasklar MTB'ciler arasında Ali express kaskı olarak geçiyor. Almanızı kullanmanızı pek tavsiye etmem. Leatt, Giant tarzı fullface kaskları almaya çalışın. Eğer o kadar veremem diyorsanız yarım enduro kaskı alarak da kamera bağlayabilirsiniz.

Hocam bu kasklar mtb'ciler arasında Ali Express kaskı olarak geçiyor. Almanızı kullanmanızı pek tavsiye etmem. Leatt, giant tarzı fullface kaskları almaya çalışın. Eğer o kadar veremem diyorsanız yarım enduro kaskı alarak da kamera bağlayabilirsiniz.

Hocam leatt markasına baktım. Çoğu kaskı benim bütçeme uygun, hatta indirime girmiş bir tane buldum.
Güzele benziyor.
Giant markasının kaskları da uyuyor ama yarım kasklar hiç güven vermiyor.

Hocam leatt markasına baktım. Çoğu kaskı benim bütçeme uygun, hatta indirime girmiş bir tane buldum.
Güzele benziyor.
Giant markasının kaskları da uyuyor ama yarım kasklar hiç güven vermiyor.
Size önereceğim kasklar bu türde olur. Fakat bu siteden daha önce alışveriş vs. yapan var mı bilmiyorum. Alacağınız sitenin Türkiye'ye gönderim yapıp yapmadığından emin olun ona göre kaskınızı sipariş edin ve kaskın şuanki fiyatının üzerine vergi bindirimi yapılıp yapılmayacağına da dikkat edin.

Size önereceğim kasklar bu türde olur. Fakat bu siteden daha önce alışveriş vs. yapan var mı bilmiyorum. Alacağınız sitenin Türkiye'ye gönderim yapıp yapmadığından emin olun ona göre kaskınızı sipariş edin ve kaskın şu anki fiyatının üzerine vergi bindirimi yapılıp yapılmayacağına da dikkat edin.

Onun içinde yeni bir konu açacağım. Hepsiburada'da leatt markasının birçok ürünü var ama işin içine vergi ve kâr payı girince fiyatlar uçuyor. Dolar bazından sipariş etmem daha iyi olacaktır, yardımınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı