3.000 TL Monitör önerisi

knk beni muzun zamandır baktığım monitör var çok iyi (pivot özelliği yok) annem benim bilgisayara bitdefender kurmuş bu yüzden adını vericem : GamePower İntense x60 bu monitör 27 inç 165 hz 1 ms (ama bir kelime vardı unuttum tam 1 ms değil yani ) 2 k çözünürlüklü İnceHesaptan bak orda 2500 tl diğerleri daha fazla o yüzden İnceHesap bakarsan iyi olur
Donanım arşivi detaylı anlatmıştı hatta YouTube'da.

Gamepower kaliteli değil. Ve dediğiniz o kelime de mprt. Yani bir nevi çakma 1ms. Genelde tüm VA ya da IPS monitörlerde gerçek ya da GTG gecikme yerine mprt gecikme değerleri verilir pazarlama taktığı olarak.

Gamepower kaliteli değil. Ve dediğiniz o kelime de mprt. Yani bir nevi çakma 1ms. Genelde tüm VA ya da IPS monitörlerde gerçek ya da GTG gecikme yerine mprt gecikme değerleri verilir pazarlama taktığı olarak.
knk bana ne önerebilrsin ayrıca monitör 3000 tl ye (bende arıyorumda knk )

Kanka tavsiyen için teşekkür ederim seni kırmak istemem ama bu tarz markalara (Rampage, Gamepower, jamesdonkey, Power Boost) 1 kuruş vermem bırak 2500 sende uzak dur bence forumda kimse tavsiye etmez Çin-çan-çon ürünlerinden uzak durun Rampage Türk markası diyorlar ama adamlar Çin'de etiket bastırıp burada satıyor almayın aldırmayın diyeyim kısaca.

VA panel. IPS ve TN'lere göre ortalama 3 kat daha yüksek kontrast oranına (3000:1 vs 1000:1) sahip. Bu değer ne kadar yüksekse siyahlar da o kadar derin olur.

Diğer özellikler olarak QLED (Quantum Dot LED) var, bu da oldukça yüksek rebk gamutları sunar. Yani iyi renkler sunacaktır.

DisplayHDR600 var, sürüm olarak gayet iyi.

8 bit + FRC renk derinliği var, sahte 10 bit gibi.

Hareket kabiliyeti de (Pivot vs.) iyi.

Eksi olarak masada fazla yer kaplıyor, kalın çerçeveli ve G-Sync Compatible değil.

Yani DP kablosu ile G-Sync açmanız mümkün, ama açamama riskiniz de mevcut demek.

İşin ilginç tarafı o monitörün Monster Aryond'la çok yakın olması buna bakmanızı öneririm.

Yeni kasada bakıyorumda muhtemelen RTX 2070 Super.

Sizin için renkler ne kadar önemli ve curve monitör sizi rahatsız eder mi? Bir de son olarak ne kadar rekabetçi oyun oynuyorsunuz? Bunlar son sorunlarım merak etmeyin sonra öneride bulunacağım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…