3.000 TL Ryzen işlemci önerisi

Sinan Engin v1

Decipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben hayatımda 3 farklı PC kullandım fakat işlemcim hiç Ryzen olmadı. Ama bir karar aldım ve Ryzen işlemciye geçeceğim. Biliyorum Z serisi anakarttan B serisini kullanmam gerekecek. Sizce 3K'yı fazla aşmayacak şekilde iyi bir Ryzen işlemci tavsiyeniz var mı? (R5 5600X düşünüyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben hayatımda 3 farklı PC kullandım fakat işlemcim hiç Ryzen olmadı. Ama bir karar aldım ve Ryzen işlemciye geçeceğim. Biliyorum Z serisi anakarttan b serisini kullanmam gerekecek. Sizce 3K'yı fazla aşmayacak şekilde iyi bir Ryzen işlemci tavsiyeniz var mı? (R5 5600X düşünüyorum.)

Hocam Anakart'a para verene kadar Intel işlemci almanız daha iyi olacaktır.

O bütçeye zaten sadece R7 3700X ve R5 5600X var. Amacınız oyun ise 5600X. Ama size önerim aynı fiyata i7 10700K almanız. İkisinden de daha performanslı.
Maksat oyun oynamak ama sizce render daha mı r7 3700x
Hocam Anakart'a para verene kadar Intel işlemci almanız daha iyi olacaktır.
Ya şöyle anakart dahil değil bütçeye b tipi alacak birikmiş param var ama i7 10.jenerasyon mu r5 5600xmi daha iyi

Maksat oyun oynamak ama sizce render daha mı R7 3700X.

Ya şöyle anakart dahil değil bütçeye b tipi alacak birikmiş param var ama i7 10.jenerasyon mu R5 5600XMI daha iyi.

Hocam anakartla beraber toplam kaç liranız var.

Maksat oyun oynamak ama sizce render daha mı R7 3700X.

Ya şöyle anakart dahil değil bütçeye b tipi alacak birikmiş param var ama i7 10.jenerasyon mu R5 5600XMI daha iyi.

Hocam i7 10th 4300TL civarında değil mi? Vatan'da çok pahalıymışş.

Hocam i7 10th 4300TL civarında değil mi? Vatan'da çok pahalıymışş.
Vatan genel olarak çok pahalı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı