3.000 TL Sistemde GTA 4 takılma sorunu

Erdem anıl

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ogrenci
Arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemediğim için sanırım donanımla alakalı diye buraya açtım.

Sorunum ise şu = Aslında evimde GTA 4 olmasına rağmen 1. cd yi bulamadığım için torrent olarak gta 4 kurdum oyun en yüksek ayarda 60 fps ile açılıyor fakat mouseyi ekranın öbür tarafına çevirdiğimde ya da biryere giderken 4-5 saniyede bir oyun 1-2 saniyeliğine donuyor.

Araşatırmalarıma göre hep düşük sistemli i3 vs kişilerde oluyor ve çözünürlüğü düşürünce bu kişilerde sorun düzeliyor benim normalde 1930x1080 sırf düzelsin diye 600x400 ü bile denedim ama işe yaramadı. Eğer sorunu çözmüş veya çözümünü bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun...

Sistemim

8gb 1600mhz ram

Asus GTX760 2 GB

İ7 3770

(isterseniz konuyu oyun bölümüne talıyabilirsiniz)

Arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemediğim için sanırım donanımla alakalı diye buraya açtım.

Sorunum ise şu = Aslında evimde GTA 4 olmasına rağmen 1. cd yi bulamadığım için torrent olarak gta 4 kurdum oyun en yüksek ayarda 60 fps ile açılıyor fakat mouseyi ekranın öbür tarafına çevirdiğimde ya da biryere giderken 4-5 saniyede bir oyun 1-2 saniyeliğine donuyor.

Araşatırmalarıma göre hep düşük sistemli i3 vs kişilerde oluyor ve çözünürlüğü düşürünce bu kişilerde sorun düzeliyor benim normalde 1930x1080 sırf düzelsin diye 600x400 ü bile denedim ama işe yaramadı. Eğer sorunu çözmüş veya çözümünü bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun...

Sistemim

8gb 1600mhz ram

Asus GTX760 2 GB

İ7 3770

Gta 4 optimizasyon özürlü bir oyun bu nedenle olmuş olabilir. Sen oyunun update'lerinin hepsini sonuna kadar yükle sonra sağlam bir crack dene olursa buraya mesaj atarsın.

Gta 4 optimizasyon özürlü bir oyun bu nedenle olmuş olabilir. Sen oyunun update'lerinin hepsini sonuna kadar yükle sonra sağlam bir crack dene olursa buraya mesaj atarsın.
Ben Steam versiyonunu kullanıyorum ve aynı Ekran kartını kullanıyorum boşuna denemesin bir faydası olmaz..

Bende Asus gtx770 var oyunu steamden aldım herhangi bir sorun yok.Sizin sorununuz ise hdd kaynaklı olabilir bazı oyunlarda hddnin hızı yetersiz kalmakta.
Watch Dogs,Battlefield4,Crysis3 ' de oynuyorum hiçbir sorun yok. sorun oyunun rezil optimizasyonunda..

Son düzenleme:

Sistemim

8gb 1600mhz ram

Asus GTX760 2 GB

İ7 3770

Aynı sorun bende de vardı. Çözümü ise orjinal olarak kullanmak. Torrentten indirdiğim GTA 4, mouse oynatınca ani fps düşüşüşleri oluyordu. Steamdan orjinal aldım. Hiç bir sorun yok. Dediğim gibi korsanın zararları...

En kesin çözüm orjinal update et. Ben öyle yapıyorum sıkıntı yaşamıyorum.Ayrıca oyunun orjinal cdsine sahipsen kutunun üzerindeki seri numarasıyla steam veya originde aktif edebilirsin oyunu.
Ben Zaten bahsettiğim oyunları Watch Dogs ' da UPlay Battlefield4 ve Crysis3 ' de Origin kullanıyorum onlarda sıkıntı yok sadece Gta4 ' de var onuda Steamden kullanıyorum bütün güncellemeler yüklü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı