3.000 TL telefon tavsiyesi

Guthwine

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Malatya
Selam. Anneannem için telefon bakıyoruz. 3000 liraya kadar önerilerinizi bekliyorum. Kamera kalitesi, işlemci gücü vs. önemli değil. Stabil, sorun çıkarmayacak ve olabildiğince uzun süre götürecek olması önemli. Ayrıca telefonu Teknosa'dan alacağız. Aşağıdaki linkten telefonlara bakarsanız sevinirim.

@BERWAR.

Hocam Samsung telefonlara bakın derim. Bizim ailede yaşı büyük olan çoğu kişi kullanıyor, çok problem yaşayanı görmedim. Ayrıca Omix markasını ilk defa duydum, uzun süre kullanan kişi görmediyseniz uzak durun bence.

Hocam Samsung telefonlara bakın derim. Bizim ailede yaşı büyük olan çoğu kişi kullanıyor, çok problem yaşayanı görmedim. Ayrıca Omix markasını ilk defa duydum, uzun süre kullanan kişi görmediyseniz uzak durun bence.
Başta ben de öyle düşünmüştüm. Samsung A02 model vardı bu bütçede. Onun da yorumları iyi değildi işte. Aşağıdaki konuyu görünce de mecbur bu konuyu açtım.
Samsung Galaxy A02 kasıyor

General Mobile kurucusunun GM'den ayrılıp Singapur'da ortaklık ile kurduğu firma. X300 de aman aman kaliteli bir cihaz değil, ama bütçede Helio P-G35 vb. eskimiş, güçsüz yonga setleri varken X300'de G80 kullanılması cihazı alınabilir kılar. 3 GB RAM biraz sıkıntı çıkarabilir ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı