3.000 TL'ye klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Bütçe
3.000 TL
Summoner gerçek bir klavye. Ucuz olsun diye numpad dahil birçok fonksiyonu kesik olanlardan değil. Arctis Nova ve Stinger ise kaliteli mıknatıslara sahip, 6 ay sonra son seste cızırtı yapan modeller değil. Mouse'lar standart mouse. Stabil çalışır ekstra bir şey vaad etmez. Ama işini yapar.
Cobra varken mesela neden o 🤣 Sorunlarını gayet açıkladım sana.

Arctis Nova 1 ses kalitesi kötü.
XPG Summoner alınabilir evet.
Stinger S asla o parayı hak etmiyor.
M3 Aura yine aynı şekilde çift tıklama sorununa sahip.
Bir kişinin görüşü böyle diye bu seri böyle anlamına gelmiyor.

Summoner gerçek bir klavye. Ucuz olsun diye numpad dahil birçok fonksiyonu kesik olanlardan değil. Arctis Nova ve Stinger ise kaliteli mıknatıslara sahip, 6 ay sonra son seste cızırtı yapan modeller değil. Mouse'lar standart mouse. Stabil çalışır ekstra bir şey vaad etmez. Ama işini yapar.
Stabil çalışıp ekstra bir şey vaat etmeyen fare alacaksak gidelim Logitech M90 tarzı ofis fareleri alalım o zaman, o da nasıl olsa fare görevini görüyor. Her şey sağ tık ve sol tıkla alakalı değil bu ürünlerde işte.
Bir kişinin görüşü böyle diye bu seri böyle anlamına gelmiyor.
Bir kişinin değil ki, arkadaşa ben de katılıyorum ve bu konu hakkında gerek burada gerekse de diğer yerlerde bir sürü konu var. En basit örneğiyle sizlere bir video atayım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum donanımsal bilgi verilmiş konuda, görüş falan değil :) Sen sevdin diye ürün sorunsuz olmuyor.
Sen birinin deneyimini okudun diye sorunlu olmuyor o ürünler. Sadece Logitechi okuyup hepsine sorunlu yaftası yapıştırıp geçemezsin. O summoner yok sattı. Arctis Nova müsabakalarda kullanıldı. Uzun soluklu kullanım incelemelerinde ses kalitesi bozulmayan ender markalardan biri SteelSeries.

Sen birinin deneyimini okudun diye sorunlu olmuyor o ürünler. Sadece Logitechi okuyup hepsine sorunlu yaftası yapıştırıp geçemezsin. O summoner yok sattı. Arctis Nova müsabakalarda kullanıldı. Uzun soluklu kullanım incelemelerinde ses kalitesi bozulmayan ender markalardan biri SteelSeries.
Donanımsal bilgi, deneyim değil diyorum hala görüş deneyim diye laflar atıyorsun bana dostum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı