3.000 TL'ye Wireless kulaklık önerisi

ayhansvkl

Hectopat
Şu ana kadar aklımda 3 model var Artics 1, Quantum 350, G430.

Aradığım özellikler:
Rahat kulak ağrıtmayan.
Hafif.
Uzun şarj.
Kaliteli malzeme.
Tutarlı ses.
Olabildiği kadar iyi mikrofon.

Kanka fiyat bandını arttırman lazım Bunların arasından Artics 1 tercihim olurdu.

Kanka fiyat bandını arttırman lazım 3000 TL'ye kaliteli malzeme hele bir de uzun şarj hele bir de hafif yani arttırman lazım. Bunların arasından Artics 1 tercihim olurdu.

Eğer 2000 TL daha koyabilirsen Razer BlackShark V2 Pro kablosuz en iyi tercih olabilir 5000 TL için. SteelSeries'in nova prosunu test ettim HyperX Cloud 3 kullandım yani hala bu 2'si bile Razer BlackShark V2 Pro 2023 modelini geçememiş bile hatta Razer Black shark 2020 modeli HyperX'den daha iyi öyle söyleyeyim fakat nova Pro 2020 modelinden iyiyken bana göre 2023 modelinden iyi değil şu an 2023 modelini kullanmaktayım. Yani burada demek istediğim 2020 modeli 5000 TL'lik fiyatına göre çok çok iyi bir kulaklık kaliteli malzeme çok iyi bir ses ve iyi bir mikrofona sahip.

Son düzenleme:
Quantum veya G430 neden değil ?

Kanka fiyat bandını arttırman lazım 3000 TL'ye kaliteli malzeme hele bir de uzun şarj hele bir de hafif yani arttırman lazım. Bunların arasından Artics 1 tercihim olurdu.

Eğer 2000 TL daha koyabilirsen Razer BlackShark V2 Pro kablosuz en iyi tercih olabilir 5000 TL için. SteelSeries'in nova prosunu test ettim HyperX Cloud 3 kullandım yani hala bu 2'si bile Razer BlackShark V2 Pro 2023 modelini geçememiş bile hatta Razer Black shark 2020 modeli HyperX'den daha iyi öyle söyleyeyim fakat nova Pro 2020 modelinden iyiyken bana göre 2023 modelinden iyi değil şu an 2023 modelini kullanmaktayım.
Anladım çok uçmakta istemiyorum sonuçta bi kulaklık heralde bu 3 ünden başka tercih yok

Quantum veya G430 neden değil?

Anladım çok uçmakta istemiyorum sonuçta bir kulaklık herhalde bu 3'ünden başka tercih yok.

Çünkü SteelSeries Artics 1'i arkadaşım quantumuda kuzenim kullanyıor g 430 da eskiden kullandığım kulaklık piyasadaki en ünlüleri hep denedim SteelSeries Artics 1'in çok güzel gürültü engellemeye sahip ve gerçek bir 7.1 deneyimi sunuyor mikrofonu iyi kalite kısmından ve yazılımda 2'sinden daha iyi bir kulaklık bana göre.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izlemeni öneririm mikrofon testi ve oyun bakımından yorumlarını dile getiriyorlar.

Geri
Yukarı