3.000 TL'ye TWS kulaklık önerisi

Teurastaja.

Kilopat
Sporda, bazende oyunlarda kullanacağım. Ses gecikmesi bir tık önemli ama yaza kadar oyun oynamayacağım. Aklımda olan modeller ASUS ROG CETRA TWS, Samsung Galaxy Buds 2 Pro. Hangisini tercih etmeliyim. Bütçe 3K civarı. İkinci el Airpods Pro almayı düşünüyordum ancak piyasada çok sahte olayları döndüğü için olumlu bakmıyorum.

3'ü de bambaşka kulaklıklar. iPhone mu kullanıyorsunuz samsung mu? Asusun gereksiz olduğunu düşünüyorum. Diğer ikisinden ne kullandığınıza göre değişir.

3'ü de bambaşka kulaklıklar. iPhone mu kullanıyorsunuz samsung mu? Asusun gereksiz olduğunu düşünüyorum. Diğer ikisinden ne kullandığınıza göre değişir.
Realme GT 2 kullanıyorum şu anlık. Yazın iPhone 13 veya S23 geçmeyi düşünüyorum. ASUS'ta gecikme olayı yok sanırım laptopa bağlayıp oyunda oynayabilirim.

Realme GT 2 kullanıyorum şu anlık. Yazın iPhone 13 veya S23 geçmeyi düşünüyorum.
Buds 2 pro alıp S23 ile devam etmelisiniz bence. Hem şimdi de daha uyumlu kullanırsınız 2 proyu. Asusu boşverin, bu kulaklıkların hiçbirinde gecikme vs olmaz zaten ki 2 proda oyun modu da var. Bir de dediğiniz gibi ikinci el olayı var, sahte olmasa bile hoş değil. Ayrıca airpods buds arasında pek fark yok.

Buds 2 pro alıp S23 ile devam etmelisiniz bence. Hem şimdi de daha uyumlu kullanırsınız 2 proyu. Asusu boşverin, bu kulaklıkların hiçbirinde gecikme vs olmaz zaten ki 2 proda oyun modu da var. Bir de dediğiniz gibi ikinci el olayı var, sahte olmasa bile hoş değil. Ayrıca airpods buds arasında pek fark yok.
Uygulamada oyun modunu aktif ettiğimiz zaman gecikme modu bilgisayardada geçerli oluyor mu? Razer Hammerhead kulaklığımı bu şekilde kullanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı