3.000TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
2500-3200

hollow7

Hectopat
Şu anda Samsung CRG5 24" 4ms monitör kullanıyorum ve memnunum. Yan monitör olarak kullanmak adına 1 monitör daha alacağım. Daha büyük olamaz çünkü masama sığmaz. Daha küçük olursa da gözüme hitap etmez rahatsız eder beni. Özetle 24" 3000TL'ye kadar monitör önerebilir misiniz? Birkaç tane monitör buldum ama belki daha cok hoşuma gidecek bir şey bulabilirim diye bir de buraya yazayım dedim. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Bulduğum monitör linklerini aşağıya bırakıyorum.
1. Samsung Essential S3 S31C LS24C310EAUXUF 24" 5 MS 75 Hz Full HD IPS LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

2. Samsung S3 LS24C360EAUXUF 24" 4 MS 75 Hz Full HD Curved VA LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

3. Xiaomi Redmi A24 75Hz 6ms 23.8" 1080p Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de ekleme yapmak istiyorum daha önce 2 monitör kullanmadım. Şu anda kullandığım ekran curved. 2. monitör düz olursa görsel açıdan rahatsız eder mi? Ya da kullanan arkadaş varsa örnek setup atabilir mi? İnternet üzerinde bulamadım çünkü.

Bir de ekleme yapmak istiyorum daha önce 2 monitör kullanmadım. Şu anda kullandığım ekran Curved. 2. monitör düz olursa görsel açıdan rahatsız eder mi? Ya da kullanan arkadaş varsa örnek setup atabilir mi? İnternet üzerinde bulamadım çünkü.
Bu bütçede alacağın Curved monitör sana hayır getirmez.

Şu anda Samsung CRG5 24" 4ms monitör kullanıyorum ve memnunum. Yan monitör olarak kullanmak adına 1 monitör daha alacağım. Daha büyük olamaz çünkü masama sığmaz. Daha küçük olursa da gözüme hitap etmez rahatsız eder beni. Özetle 24" 3000TL'ye kadar monitör önerebilir misiniz? Birkaç tane monitör buldum ama belki daha cok hoşuma gidecek bir şey bulabilirim diye bir de buraya yazayım dedim. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Bulduğum monitör linklerini aşağıya bırakıyorum.
1. Samsung Essential S3 S31C LS24C310EAUXUF 24" 5 MS 75 Hz Full HD IPS LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

2. Samsung S3 LS24C360EAUXUF 24" 4 MS 75 Hz Full HD Curved VA LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

3. Xiaomi Redmi A24 75Hz 6ms 23.8" 1080p Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Yerinde olsam şahsen 2.el alırım. 3200 liraya Casper Excalibur 200Hz 1ms monitör var.

Bu bütçede alacağın Curved monitör sana hayır getirmez.
İlettiğim linklerden bir tanesi (bkz. 2. link) kullandığım monitörün aynısı. Sadece hz değeri farklı. Şu anki kaygım genel duruşunun nasıl olacağı. Benim açımdan ekran kalitesi 2. monitör için cok da ön planda değil şu anda.

Hocam Antalya'da yaşıyorum ve 2. el işine girmeyi çok seven biri değilim. Elden alma şansım varsa düşünebilirim. Link atabilir misin mümkünse.

2 el temiz bulursan dusunulur ama Excalibur icin yaziyorsan dusunme bile o monitor alinmaz.

Yerinde olsam şahsen 2.el alırım. 3200 liraya Casper Excalibur 200Hz 1ms monitör var.

100Hz MSI al daha iyi.

Geri
Yukarı