3.300 TL Bilgisayar Toplama

Görkem Kurt

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba ben yaz tatılınde bılgısayar toplamayı dusunuyorum. Az cok bılgım oldugu ıcın toplamaya calıstım. Eğer bire eksiğim, hatam veya tavsıyenız varsa yazabılırsınız. Bu arada bır de 23 ya da 21" 1 ms full HD bı monıtor bılıyorsanız da yardımcı olursanız sevırım.
İyi günler.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette RAM ekleyebilirsiniz.

Anakartın Crossfire desteği yok. Olsa da yapmanızı önermem.

Çift Ekran Kartı iyi değildir (y)

İyi değil hayır. Ekran Kartı 8GB olmalı.

Hard Diskin önbelleği 64MB olmalı.

İşlemcinin stok fanı çok iyi zaten gerek yok ekstradan almaya.

Daha iyi SSD olabilir.

O kasayı önermem. VGA yeri küçük. Dark N10 kullanıyorum. Süper. İçinde de RX480 var.Kesinlikle 41cm VGA girişli kasalar almalısın. O küçük. O monitör yerine AOC G2260VWQ6 Vatanda daha ucuz. 588 TL.

O kasayı önermem. VGA yeri küçük. Dark N10 kullanıyorum. Süper. İçinde de RX480 var.Kesinlikle 41cm VGA girişli kasalar almalısın. O küçük. O monitör yerine AOC G2260VWQ6 Vatanda daha ucuz. 588 TL.
Peki duyduklarıma göre vatan bılgısayar normalınden bıraz daha pahalıya satıyormus dogrumu eger yıne aynı fıyat ıse ordan toplamak daha mantıklı

İyi değil hayır. Ekran Kartı 8GB olmalı.

Hard Diskin önbelleği 64MB olmalı.

İşlemcinin stok fanı çok iyi zaten gerek yok ekstradan almaya.

Daha iyi SSD olabilir.
rx 580 olarak msı alırsam bı fark olurmu bıde 480 taksam sıstemde bı sorun cıkarmı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı