3.4-4 inç dokunmatik olmayan yuvarlak ekran önerisi

Bütçe
Maksimum 100TL

iloveichigo

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Selamlar. Eskiden "Kasada GIF oynatmak" diye bir konu açmıştım.

Amacınız soğutucu almadan mevcuttaki soğutucu bloğunuzun üstünde GIF oynatmak mı? Kasanın herhangi bir yerine bir panel koyarak orada GIF oynatmak mı?

İlk mesajda soğutucuya ihtiyacım yok demişsiniz. Eğer 2. cümledeki gibi bir şey yapmak işinizi görürse dediğim gibi AliExpress'ten USB ile çalışabilecek küçük bir panel alıp kasaya koyacaksınız bu kadar. Windows otomatik olarak 2. monitör olarak onu görecek, siz de istediğiniz dosyayı bu 2.ekranda tam ekran olarak açıp oynatacaksınız.

Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu mesajdaki videoyu izledim.
Fakat küçük ekranların hepsi nedense dokunmatik. Ben dokunmatik bir ekran istemiyorum.
Hem 2. monitör olarak bağlayabileceğim hem de dokunmatiği vs. olmayan ve yuvarlak olan bir ekran arıyorum.
Bütçeyi maksimum 100TL olarak ayarlamışım, 150TL'ye kadar çıkabilir bu.

Selamlar. Eskiden "kasada GIF oynatmak" diye bir konu açmıştım.

Bu mesajdaki videoyu izledim.
Fakat küçük ekranların hepsi nedense dokunmatik. Ben dokunmatik bir ekran istemiyorum.
Hem 2. monitör olarak bağlayabileceğim hem de dokunmatiği vs. olmayan ve yuvarlak olan bir ekran arıyorum.
Bütçeyi maksimum 100TL olarak ayarlamışım, 150TL'ye kadar çıkabilir bu.

Dediğiniz şey imkansız. OEM olduğu için kullanamazsınız. Anca Arduino ile. O da çok zor.

Yuvarlak değil :(
Dediğiniz şey imkansız. OEM olduğu için kullanamazsınız. Anca Arduino ile. O da çok zor.
Hocam bu videoda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yuvarlak değil :(

Hocam bu videoda var.
Yuvarlak yok çünkü,neden yuvarlak istiyorsunuz ki?
Hele istediğiniz fiyatta hiç yok.

bunu buldum da Alibaba'da 1 ayda ancak gelir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı