3-4 bin aralığında BT kulaklık önerisi

CarryLeMore

Decapat
Daha fazla  
Selam, Apple ekosistemi kullanıyorum ve Bluetooth kulaklığa ihtiyacım var. Kulaklığı bilgisayarda da kullanacağım (oyun için de kullanacağım ama öncelik müzik, dizi film, konuşma), kulak içi ve kulak dışı çok fark etmez hangisi daha kaliteli olursa. Kulak üstünde kafamı sıkmaması ve ağrıtmaması çok önemli bir etken. Şu an AirPods 2. nesil ve Anker Q30 kullanıyorum, açıkçası Anker başımı ağrıtıyor ve AirPods 2. nesil de beni pek tatmin etmiyor. Kulak üstü alayım bu sefer diye düşünüyorum o sebeple ağırlık olarak kulak üstü önerirseniz çok sevinirim. 4 bine çok yaklaşmazsa iyi olur 3'ün altına da düşebiliriz memnun olduğunuz kulaklıklar varsa. Bütçe fazla olmasına rağmen ne kadar ucuz o kadar iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

TRY 4,516.65TRY 4,516.65.TrendyolFree delivery

eğer 500 tl daha eklersen kesin bunu almanı tavsiye ederim ben deneyimledim ve harika bir ses kalitesi var. hemde gürültü önleyicisi harika çalışıyor
Sony ses engelleme konusunda en iyilerdendir zaten. O kulaklığın ses kalitesi Q30'un biraz daha temiz hali. Yalnız ben pedlerini çok hoş bulmadım, mağazalarda varsa bi bakın derim.

Ayrıca konu sahibi arkadaş 4000'e yaklaşmasa daha iyi olur demiş. Ama yine de almak isterse Amazon'dan almalı.

https://www.amazon.com.tr/Sony-WH-1000XM4-Engelleme-Özellikli-Kablosuz/dp/B08C7KG5LP

Ses engelleme konusunda bir şey beklemeyin bu kulaklıktan. Q30 bu konuda açık ara daha başarılı.

Ses kalitesi güzeldir Sennheiser kalitesi zaten.

Bu kulaklığı kullananlardan bazıları kafanın üst kısmında bandın geldiği noktada ağrı ve rahatsızlıktan şikayet ediyor.

Ayrıca Amazon'da daha ucuz.

https://www.amazon.com.tr/Sennheiser-450BT-Kablosuz-Bluetooth-Kulaklık/dp/B083T4XJDY

Benim de tavsiyem yukarıdaki arkadaşlardan farklı olamayacak maalesef. Döviz uçtuğundan dolayı modeller arası fiyatlar uçurum olmuş. Ekstra olarak söyleyebileceğim tek şey Sony XM4'ün bir önceki modeli olan XM3. O da 4100TL civarına bulunur. Ama bütçeyi aşıyorken XM4 alın. Ses kalitesi bir tık daha iyi.

Yukarıda yazdığım şeyler kulaklıklar hakkında bildiğim ve deneyimlediğim şeyler. Ben de sizin gibi Q30 kullanıcısıyım. O nedenle Q30 ile karşılaştırdım özellikle.

Son düzenleme:
Parasının hakkını vermez. Elinizdeki Q30 ses kalitesi olarak Studio 3 ile çok rahat kapışır. Sadece mikrofonu kötü kaçıyor. Beats üründen ziyade marka satıyor diyebilirim.

Sennheiser için gidip mağazada denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Ses kalitesi konusunda bir farklılık yaşamayacağınızı düşünüyorum. Belki orta frekansta sizi daha çok tatmin eder.

Parasının hakkını vermez. Elinizdeki Q30 ses kalitesi olarak Studio 3 ile çok rahat kapışır. Sadece mikrofonu kötü kaçıyor. Beats üründen ziyade marka satıyor diyebilirim.

Sennheiser için gidip mağazada denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Ses kalitesi konusunda bir farklılık yaşamayacağınızı düşünüyorum. Belki orta frekansta sizi daha çok tatmin eder.
Çok teşekkür ederim hocam. En rahat ve en iyi seçeneğim 450BT sanırım o zaman. Kulak içi öneriniz var mı?

Çok teşekkür ederim hocam. En rahat ve en iyi seçeneğim 450BT sanırım o zaman. Kulak içi öneriniz var mı?
Jabra elite 65t kullanıcısıyım. 450 BT'yi sadece deneme şansım olmuştu dünyam değişmişti hocam. F/P kulaklığından ona geçince öyle oldu herhalde. Bu arada kulakiçi kulaklık olarak Jabra'dan uzak durun. Kulaklıkta ses çalmıyorken, böyle bir cızırtı problemi var ve bu jabranın çoğu modelinde kronik bir arıza ve tamiri yok. Yabancı forumlarda buna bir isim takmışlardı ama hatırlamıyorum. Kulakiçi olarak Sennheiser Momentum True Wireless'a bakın. Bu serinin 3 modeli var. Bütçenize göre 1,2 ya da 3'ü seçin.

Jabra Elite 65t kullanıcısıyım. 450 BT'yi sadece deneme şansım olmuştu dünyam değişmişti hocam. F/P kulaklığından ona geçince öyle oldu herhalde. Bu arada kulak içi kulaklık olarak Jabra'dan uzak durun. Kulaklıkta ses çalmıyorken, böyle bir cızırtı problemi var ve bu Jabra'nın çoğu modelinde kronik bir arıza ve tamiri yok. Yabancı forumlarda buna bir isim takmışlardı ama hatırlamıyorum. Kulak içi olarak Sennheiser Momentum True Wireless'a bakın. Bu serinin 3 modeli var. Bütçenize göre 1,2 ya da 3'ü seçin.

Çok teşekkürler hocam

Geri
Yukarı