Beats kulaklık mı yoksa AirPods 2 mi?

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Müzik dinlemek ve video izlemek için bir kulaklık almayı düşünüyorum. AirPods 2 için para biriktiriyordum. Daha sonrasında Beats marka kulaklıkların iPhone telefonlar ile aynı AirPods gibi uyumlu çalıştıklarını öğrendim. Yeni iPhone kullanmaya başlayınca -bunları da yeni öğreniyorum- Beats markasını biraz araştırdım ve olumlu yorumlar okudum hep. Kulaklığı yürüyüş yaparken uzun yolda otobüsle giderken falan kullanacağım. Bu tarz bir kulaklık almışken ne alırdınız? Bir de Beats kulaklıklar aynı AirPods 2 gibi aktif hale gelince telefondan ne kadar şarjı kaldığını gösteriyor mu?

Kulak içi kulaklık mı, yarı kablosuz kulak içi kulaklık mı (Beats) yoksa kulak üstü kulaklık mı? (Beats)

Hiç öyle bir yorum okumadım ilk defa burada karşı karşıya geldim :D

300 liralık bir kulaklıktan malzeme kalitesi olarak farkı olmayan ürünler. Kırılır. Ses kalitesinin de ahım şahım olduğunu düşünmüyorum. Bence parayı sokağa atmış olursunuz. Tabii bu benim fikrim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı