3-4 bin TL arası laptop önerisi

Mehmet ylmaz

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Öğrenciyim. Yazın çalışıp biriktirdiğim 3.5k param mevcut yazılım öğrenmek istiyorum ama malum dolar yükselince bizde laptop alamaz oldum. Sizlerden ricam bana 3 veya 4 k arası en kötünün iyisi laptop varsa önerebilir misiniz?

Eğer bilgisayarı taşıma gibi bir derdin yoksa R3 2200G'li masaüstü sistemler bence daha mantıklı.

@Mert Atakann neden üzgün koydunuz?

R3 2200G'li bir sistem alırsa hem işlemcisi daha iyi olacak, hem (dahili) ekran kartı çok daha iyi olacak, hem de 8 GB RAM'i olacak ayrıca ileride yükseltme de yapabilecek.

Ben olsam taşıma zorunluluğum yoksa kesinlikle masaüstü alırdım.

Son düzenleme:
Eğer bilgisayarı taşıma gibi bir derdin yoksa R3 2200G'li masaüstü sistemler bence daha mantıklı.

R3 2200G'li bir sistem alırsa hem işlemcisi daha iyi olacak, hem (dahili) ekran kartı çok daha iyi olacak, hem de 8 GB RAM'i olacak ayrıca ileride yükseltme de yapabilecek.

Monitör ihtiyacı da olacak diye tahmin ediyorum.

Hocam alacak olsa zaten masaüstü alır laptop önerisi yazmış o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı