3 - 4 bin TL arası sistem toplanır mı?

Bazıları oynatmaz diyor ondan bilemedim.

Biraz daha uyguna hazır buldum ama alınmaz diyorlar bu sistem kötü müdür?

i7 8 GB RAM GTX 4 GB 730 Ti 500 GB HDD'li kasa var.

5K diyor?

i5 2500 8 GB RAM 1 GB GTX 560 300 GB HDD'li kasa var.

5K diyor?

Ryzen 5 2600 16 GB RAM 256 GB SSD 4 GB GTX1050 Ti.

6500 TL'e var.

Kendim mi toplasam? Hazır mı kovalasam çözemedim.

Yukarıda atılan sistem Ferrari, sizin bu gösterdiğiniz sistem Tofaş.

Merhaba, arkadaşlar bu bütçeye sistem toplanır mı? (en az GTA 5 RDR 2 vb oyunlar için) yoksa ikinci el mi kovalayıp piyasanın düşmesini mi bekleyelim?

Dostum o paraya oyun oynamak istiyorsan. İkinci el Xbox Series S veya Xbox ons X, s bakmanı öneririm o paraya toplayacağım sistem seni üzer.

Dostum o paraya oyun oynamak istiyorsan. İkinci el Xbox Series S veya Xbox ons X, s bakmanı öneririm o paraya toplayacağım sistem seni üzer.
Onlar gerekmiyor pc gerekli.
Attığım sistem pek üzecek bir şey değil.
Evet fena değil ama intel işlemci ve kasa eski değil de o para yeni kasa alamayız sanırım.

Çoğu yayından kaldırılmış görünüyor ve hocam işlemciyi vatandan alsam ya da yine sahibinden baksam? Intel işlemci sizin yazdığını gibi en az 16 GB RAM soğutuculu da olur kasa da rbp, Intel anakart oyunları oynatır bir ekran kartı 3 - 5 bin arası sıfır ya da ikinci el tavsiyeniz nedir?

Son düzenleme:

Eline sağlık teşekkürler 5 bin aşıyor gibi kasanın fiyat iyi olsa da ön tarafı fansız sıfır toplasak 10 bin buluyor toplanmış mı alsam toplasam mı hala çözemedim.

Eline sağlık teşekkürler 5 bin aşıyor gibi kasanın fiyat iyi olsa da ön tarafı fansız sıfır toplasak 10 bin buluyor toplanmış mı alsam toplasam mı hala çözemedim.

Hocam 4 bin olması için RAM'dan iki tane değil de bir tane alabilirsiniz. Ya da Kasa'yı eski bir model olarak değiştirebilirsiniz. Ön tarafı fansız olabilir, bu nedenle kasanın yan kapağını açık kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı