3.5 ay garantili MSI GTX 1060 alınır mı?

Hocam 0 kartlar fiyat performans açısından çok pahalı geliyor 1650 süper gaming modeli 2100 lira cıvarlarında bende mak 1600 liraya çıkabiliyorum o yüzden 2. El temiz bir araştırıyorum
Evet siz de haklısınız hocam, ben de yaklaşık bir iki ay önce kardeşlerime bilgisayar toplarken aldım ikinci el kartlar, biri Sapphire RX 470, biri de Zotac GTX 760. İkisinden de memnunuz şu an için. RX 470'i 750 tl ye aldım. Sıfır alacak olsam o fiyata RX 550 bile zor bulunuyor artık 😄

Umarım sağlam, temiz bir karta denk gelirsiniz hocam, iyi forumlar 🖐

Evet siz de haklısınız hocam, ben de yaklaşık bir iki ay önce kardeşlerime bilgisayar toplarken aldım ikinci el kartlar, biri Sapphire RX 470, biri de Zotac GTX 760. İkisinden de memnunuz şu an için. RX 470'i 750 tl ye aldım. Sıfır alacak olsam o fiyata RX 550 bile zor bulunuyor artık 😄

Umarım sağlam, temiz bir karta denk gelirsiniz hocam, iyi forumlar 🖐
Hocam sizce dedigim kart nedir hangi fiyata alınmalı 3.5 ay garanti kutu fatura garanti belgesi herşeyi var
Hasarlı 1060 için 1400 TL biraz fazla. Başka satıcılara bakın.
Sizce fiyatı ne kadar olmalı?

Hocam sizce dedigim kart nedir hangi fiyata alınmalı 3.5 ay garanti kutu fatura garanti belgesi herşeyi var

Sizce fiyatı ne kadar olmalı?
Hasarlının fiyatını bilemem ama hasarsız ve sorunsuz 1060’ları 1600-1700 civarında bulabiliyorsunuz hocam. Ufak bir göz attığımda bu civarda gördüm kartları.

Hocam Sahibinden'de kartlara biraz baktım, sizin bütçenize yakın olarak şunlar iyi gibi geldi bana:

Satıcılarla iletişime geçip en ufak bir problemi bile var mı yok mu öğrenin, mümkünse elden veya GET ile alışveriş yapın ve havale, kapora vs. gibi güvensiz yöntemlerle alışveriş yapmayın. Ayrıca Letgo'ya ve Gittigidiyor ikinci el kısmına da göz atmakta fayda var.

Mantıklı seçim olur zaten 1650 Super'in TDP'si 90W.
Hic ugrasma. Onun yerine benzer fiyata gaming gecesinden 5500XT/1650 Super alabilirsin.
Evet hocam 1700 tl'ye sıfır 1650s veya 5500xt almak her durumda daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Ben olsam galiba bütçeyi 100 tl daha artırmaya çalışır Inno3d 1650s alırdım, yine de son karar sizin 🙂

Geri
Yukarı