3.5 Mbps Uplaod ile Twitch'ten Canlı Yayın Yapılır mı?

Caesar Edit

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Avrasya Üniversitesi Öğrenci
Arkadaşlar 35 Mbps indirme, 3.5 Mbps yükleme hızı ile Twitch'te yayın yapılır mı? Yapılırsa kaç bit verilmesi gerekir?

3000 bitrate ile rahatlıkla yayın yapabileceğini düşünüyorum. Eğer drop olursa 2500 verirsen yeterli olacaktır.

Teşekkürler arkadaşlar kendim deneye deneye ortalama bit değerini bulmaya çalışacağım. Sistemi soranlar olmuş, i7-8750h / gtx1060 6gb / 16gb 2666mhz ram

3.5 MBPS ile yaparsın yapmasına ancak, bitrate ayarın çok önemli 3000 Bitrate yap diyenler olmuşta :) hayatlarında hiç yayın yapmışlar mı acaba çok merak ediyorum bol keseden atıyorlar! Bitrate 3000 olduğu takdirde oyunda delaylar olur ping ve lag la oyun oynayamazsın, ben 4Mbps upload alıyorum, 2000 bitrate ayarla zor yayın yapıyorum kasmadan donmadan. Aklında bulunsun, 3000 bitrate senden saniye başına 3Mbps upload götürmüş olur, ortalama 1850 civarlarında bırak ayarı, sana youtube sayfamın linkini bırakıyorum. Canlı yayınlarımın kalitesine oradan karar ver ona göre işlem yap. Buraya tıkla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı