3.5 Mbps Upload Yayın İçin Yeterli Mi?

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Yazın bilgisayar toplayacağım ve Twitch'de yayına başlayacağım. İnternet sağlayıcım Türk Telekom ve aldığım değerler aşağıda.
* İndirme : 22-24 mbps
* Yükleme : 2.5-3.5 mbps
* Ping : 9ms

Bu değerler ile yayın açabilir miyim ve hızımı arttırmanın bir yolu var mı? Kablosuz kullanıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Yazın bilgisayar toplayacağım ve Twitch'de yayına başlayacağım. İnternet sağlayıcım Türk Telekom ve aldığım değerler aşağıda.
* İndirme : 22-24 mbps
* Yükleme : 2.5-3.5 mbps
* Ping : 9ms

Bu değerler ile yayın açabilir miyim ve hızımı arttırmanın bir yolu var mı? Kablosuz kullanıyorum.
Yeterli. Ben 480P 60 FPS 2600 Bitrate veriyorum. Yayında donma vs. yok.

* Indirme: 22-24 Mbps.
* Yükleme: 2.5-3.5 Mbps.
* Ping: 9ms.

R5 2600
2.8 upload 2200 bitrate 120 ping(sıkıntı değil) 720P 60 FPS YouTube'da yayın yapılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı