3.5 mm to USB bağlanır mı?

lastbjorNN

Hectopat
Yer
Berlin
İyi forumlar, ASUS TUF H5 Lite kulaklığını aldım, Surround bir kulaklık, önceden 7.1 kullanıyordum. Nasıl 7.1 yapabilirim ve dönüştürücü alırsam işe yarar mı? Sesi de jak olduğunu düşündüğüm için az geliyor. USB dönüştürücüsü alırsam iş görür mü? Satmak istemiyorum sevdim kulaklığı fakat böyle bir sorun yaşıyorum.

Ses yüksekliği tatmin etmiyorsa ses kartınızı değiştirmeniz gerekir. Harici veya dahili ses kartlarına bakabilirsiniz. Çok ucuz bir ürün alırsanız farkı hissetmeyebilirsiniz. USB ile bağlanan ve 3.5 mm girişi olan dönüştürücüler zaten ses kartı.

Müziklerde tatmin edici bir performans sunuyor şu an ama oyunlarda 7.1 eksikliği belli oluyor. Çok düzlemsel şekilde düz geliyor ayak sesleri. Önerdiğiniz HyperX modeli bütçemi fazlasıyla aşar. Askıya kaldırıp satacağım muhtemelen. Orta halli bir ses kartı bu işi çözebilir mi?

Anladım hocam. Buna da bakabilirsiniz. Bunun aynısı olan başka markalar da var. Sonuçta yonga aynı.

Gerçek anlamda oyunlarda derin bir 7.1 kalitesi sağlar mı peki? Yoksa uğraşmaya değmez mi?
Hocam denemeden bilmek zor. Son attığım kötü gibi durmuyor fakat elbette HyperX olamaz. Diğer ucuz modellere göre iyi duruyor.

Geri
Yukarı