3.500 TL'ye beyaz fare önerisi

• Konuyu başlatan 3522
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 526
Bütçe
3.500

3522

Kilopat
Makaleler
1
Bütçe olarak maksimum 3500 TL düşünüyorum. Şu an Ajazz AJ199 kullanıyorum. Günlük kullanımın dışında, işe de götürdüğüm için çok hızlı deforme oldu. Ayrıca scroll click tuşu aşırı sert ve hızlı scroll yaparsam ters yöne gidebiliyor. Eskiden Razer DeathAdder Chroma kullanıyordum ve memnundum.

Aklımda DeathAdder V3 Pro var, lakin eskiden DeathAdder serisinde scroll sıkıntısı olduğu için çok sıcak bakmıyorum. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ninjutso Sora 4K öneririm. Beyaz, tıklamaları da yumuşak. Kendi sitesinden alırsan ücretsiz kargo seçeneği ile 3400 TL'ye geliyor. Kapıda ekstra vergi vb. çıkmıyor. 120 dolar. Bana 10 gün gibi bir sürede geldi yaklaşık. Fakat şu an stok kalmamış. Ön sipariş veriliyor. Stoklara ise yakında girecekmiş. Acelen yoksa bakabilirsin.

Ninjutso Sora 4K öneririm. Beyaz, tıklamaları da yumuşak. Kendi sitesinden alırsan ücretsiz kargo seçeneği ile 3400 TL'ye geliyor. Kapıda ekstra vergi vb. çıkmıyor. 120 dolar. Bana 10 gün gibi bir sürede geldi yaklaşık. Fakat şu an stok kalmamış. Ön sipariş veriliyor. Stoklara ise yakında girecekmiş. Acelen yoksa bakabilirsin.

Beklemek istemezse.

Beklemek istemezse.

Ekstra olarak şunu söyleyeyim, Ninjutso 1 yıl garanti verirken Wraith Esports 2 yıl garanti veriyor. Fazladan verilecek 400 TL'ye değebilir.

Deathadder V3 Pro'ya göre hangi yönden daha iyi?

DeathAdder V3 Pro'ya göre hangi yönden daha iyi?

Açıkçası daha iyi olduğu pek bir yönü yok. Eşit seviyede fareler. Sora'nın farkı küçük, hafif olması ve 4000 Hz alıcısıyla birlikte gelmesi. DeathAdder V3 Pro da 4000 Hz destekliyor. Fakat alıcısı Türkiye'ye gönderilmiyor.

Ben Logitech MxMaster 3s kullanıyorum. Oyun oynamayacaksanız alacağınız en iyi mouse olabilir.

Razer Chroma nerde V3 Pro nerde. Scroll hatası yaşadığın mouse eski bir mouse. Bir süre V3 Pro kullandım, scroll hatası vesaire yaşamadım. Yaşayan da görmedim. V2 Pro'da scroll hataları vardı ancak, V3 Pro ile V2 Pro'nun scrolları tamamen farklıydı. V3 Pro'nun scrollu daha soft. Önceliğin shape olsun, shape karar verdikten sonra mouse bakması kolay. DeathAdder V3 Pro ergo bir model, kullandığın AJ199'a göre çok büyük ve farklılar. Aynı şekil Chroma'ya göre de çok çok farklı modeller. Önceliğin shape olsun, elinizin uzunluğuna göre bir sürü mouse bulabilirsiniz. Bu arada şahsen Ninjutso'dan almanı tavsiye ederim, daha ucuza alırsın. Wraith mouse patlak gelmediği sürece değişim vesaire yapmıyor doğal olarak, elinden gelen tamiri sağlıyorlar. Büyük bir firma veya mouse'un kendi firması olmadığından dolayı bozulduğu an yenisini yollayalım yapamıyorlar, yapamazlar da zateb. Ninjutso veya başka markalar olsun sorun yaşadığınız zaman yenisini yolluyorlar. Bu durumu kötü niyete kullanan var maalesef. Herhangi bir mouse alırsan, kendi sitesinden almaya bak mümkün ise.

Razer Chroma nerde V3 Pro nerde. Scroll hatası yaşadığın mouse eski bir mouse. Bir süre V3 Pro kullandım, scroll hatası vesaire yaşamadım. Yaşayan da görmedim. V2 Pro'da scroll hataları vardı ancak, V3 Pro ile V2 Pro'nun scrolları tamamen farklıydı. V3 Pro'nun scrollu daha soft. Önceliğin shape olsun, shape karar verdikten sonra mouse bakması kolay. DeathAdder V3 Pro ergo bir model, kullandığın AJ199'a göre çok büyük ve farklılar. Aynı şekil Chroma'ya göre de çok çok farklı modeller. Önceliğin shape olsun, elinizin uzunluğuna göre bir sürü mouse bulabilirsiniz. Bu arada şahsen Ninjutso'dan almanı tavsiye ederim, daha ucuza alırsın. Wraith mouse patlak gelmediği sürece değişim vesaire yapmıyor doğal olarak, elinden gelen tamiri sağlıyorlar. Büyük bir firma veya mouse'un kendi firması olmadığından dolayı bozulduğu an yenisini yollayalım yapamıyorlar, yapamazlar da zateb. Ninjutso veya başka markalar olsun sorun yaşadığınız zaman yenisini yolluyorlar. Bu durumu kötü niyete kullanan var maalesef. Herhangi bir mouse alırsan, kendi sitesinden almaya bak mümkün ise.
Tamda onu soracaktım. Şu an 3500'e Techburada adlı satıcı N11 üzerinden V3 Pro satıyor. Oradan almak mantıklı mı?
Ninjutsu her ne kadar iyi olsada benzer fiyat ve özellikte Razer varken Razer tercih ederim. Shape olarak Deathadder Chroma kullanırken oldukça memnundum.

Sanırım başka alternatif yok. Bir önceki söylediğim satıcıdan almak mantıklı mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı