3.8 kullanılabilir RAM olan bilgisayarı Malwarebytes ne kadar yavaşlatır?

Talfa

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarıma virüs kapmıştı. Format attık silinmedi. Sonra Malwarebytes indirip sildim. Başka antivirüs kurmak istemediğimden kalmasını istedim. Ancak donanımı fazla kullandığını ve bilgisayarımı yavaşlatabileceğini düşünüyorum. Ne kadar kullanır? Bilgisayarım yavaşlar mı?

Başka özellikler gerek ise:

Işlemci: Intel i5 2.53 GHz M460 (tam hatırlamıyorum)

1691004747577.png

Bilgisayarınızın yavaşlayacağını sanmam, 16 GB RAM'e sahibim. Bende RAM kullanımı bu şekilde.

Bilgisayar ayarları - hakkında kısmından sistem özelliklerine tam olarak bakabilir misiniz?

benim 4. nesil i3 te kasıyordu malwarebytes, ama windows defender kadar bir ram kullanımı var.

Bilgisayarıma virüs kapmıştı. Format attık silinmedi. Sonra Malwarebytes indirip sildim. Başka antivirüs kurmak istemediğimden kalmasını istedim. Ancak donanımı fazla kullandığını ve bilgisayarımı yavaşlatabileceğini düşünüyorum. Ne kadar kullanır? Bilgisayarım yavaşlar mı?

Hocam sıfırlandıktan sonra gitmeme durumu acaba sildiğiniz uygulamaları hemen geri mi kurdunuz (hiç ne değildir ne değildir diye bakmadan)

Hocam kurun bilgisayarı taratın virüsler varsa silin sonra uygulamayı kaldırın 3 ayda bir bunu tekrar edin sisteminiz kötü ise.

Hocam konu ile alakasız fakat merak ettim bu Malwarebytes bu sıralar neden bu kadar çok kullanılıyor? Eskiden ismini çok görmezdim fakat son zamanlarda önüme fazla çıkmaya başladı. Bitdefender kullanıyorum ben fakat bayağı pahalı eğer öneriyorsanız abonelik bitince geçebilirim de Malwarebytes'a.

Hocam konu ile alakasız fakat merak ettim bu Malwarebytes bu sıralar neden bu kadar çok kullanılıyor? Eskiden ismini çok görmezdim fakat son zamanlarda önüme fazla çıkmaya başladı. BitDefender kullanıyorum ben fakat bayağı pahalı eğer öneriyorsanız abonelik bitince geçebilirim de Malwarebytes'a.

Hocam Kaspersky ve Malwarebytes ilk başlarda yetkili kişiler tarafından önerildi iyi dendi sonra böyle böyle yayıldı ki şu anın en iyi ücretsiz antivirüsleridir ikisi de.

Hocam sıfırlandıktan sonra gitmeme durumu acaba sildiğiniz uygulamaları hemen geri mi kurdunuz (hiç ne değildir ne değildir diye bakmadan)

Hocam kurun bilgisayarı taratın virüsler varsa silin sonra uygulamayı kaldırın 3 ayda bir bunu tekrar edin sisteminiz kötü ise.

Yok hacı RAT yemiştik encryptelenmiş herhalde.

Geri
Yukarı