Çözüldü 3 ay önce alınan laptopun SSD sağlığı %99 görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirYTB0

Centipat
Daha fazla  
Excalibur G870 Gaming laptopum var 3 ay önce MediaMarkt'tan satın aldım sağlığına baktım %99 görünüyor nedeni nedir ve servise götürmeli miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-20 205226.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-20 205226.png
    83,2 KB · Görüntüleme: 26
Çözüm
Excalibur G870 Gaming laptopum var 3 ay önce MediaMarkt'tan satın aldım sağlığına baktım %99 görünüyor nedeni nedir ve servise götürmeli miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Normal bir şey. Her SSD gibi kullandığın SSD'ninde ömürü var. Servise götürürsen adamlar seni ciddiye bile almaz bu dediğin için. Ve 3 ay içinde bu kadar düşmesi gayet iyi.

Normal bir şey. Her SSD gibi kullandığın SSD'ninde ömürü var. Servise götürürsen adamlar seni ciddiye bile almaz bu dediğin için. Ve 3 ay içinde bu kadar düşmesi gayet iyi.

Çözüm
Gerçekten sağlığı %99 dur. Ne kadar olmasını beklerdiniz ki? Bana kalırsa gayet iyi bir değer 3 ay için.

Yeni konular

Geri
Yukarı